Otac Anđeline Džoli, Džon Vojt, zabrinut je zbog njene preterane mršavosti i boji se da bi ona uskoro mogla da završi u bolnici.
Anđelina ga, navodno, ignoriše, pa se zabrinutu otac zbog toga obratio njenom suprugu.
Džon je pokušao da stupi u kontakt s ćerkom, ali ga ona ignoriše. Glumac je zatim odlučio da nazove njenog supruga Breda Pita.
- Molio ga je da se nađe s Anđelinom i da ona napokon reši problem sa ishranom. Bred mu je rekao da je on poslednji muškarac s kojim bi Anđelina o tome želela da razgovara - rekao je neimenovani prijatelj porodice Pit/Džoli.
Anđelina sa ocem nikada nije bila u dobrim odnosima. Džon je, naime, napustio njeu majku dok je glumica imala manje od godinu dana.
Otac i ćerka su pokušali da izgrade odnos pre nekoliko godina, ali je Anđelinu razbesnilo kad je njen otac u intervju rekao da mu ćerka ima ozbiljnih psihičkih problema i da je anoreksična.
Slične Vesti
Pročitajte još
Dom Ljiljane Blagojević sada je u Surduku, napustila je Beograd i mir pronašla u ovoj skromnoj kući
Dom Ljiljane Blagojević daleko je od gradske gužve i buke
14/12/2025
Saznajte višeVanbračni sin Marinka Rokvića priznao: Sve bi bilo drugačije da Slavica nije umešala prste
Vanbračni sin Marinka Rokvića otvorio dušu, ovo je istina o odnosu sa Slavicom
14/12/2025
Saznajte višeSamo dve nedelje pred Novu godinu Aleksandra Prijović oduševila vestima, prelepo!
Aleksandra Prijović sve je potvrdila na svom profilu na Instagramu
14/12/2025
Saznajte višeDžordž Kluni dao obećanje Amal! U Holivudu više ništa neće biti isto
Džordž Kluni ponovo je privukao veliku pažnju javnosti nakon što je otvoreno govorio o pravilu koje ima u braku sa suprugom Amal
14/12/2025
Saznajte višeNekada železnička stanica, danas hotel i restorani: Ovo je kuća Emira Kusturice u Crnoj Gori
Kuća Emira Kusturice pretvorena je u hotel i restorane, pogled na more osvaja odmah
14/12/2025
Saznajte višeRekao mi je da voli moj prvi album: Naš pevač otkrio šta Novak Đoković sluša pred meč
Novak Đoković pred mečeve sluša pesme naše pop zvezde
13/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)