Najtužnija princeza ima novu boju kose
Da se princeza Šarlin potpuno oporavila posle zravstvenih problema s kojima se suočavala više od godinu dana, govore i aktuelne fotografije iz Monaka.
Zajedno sa suprugom Albertom pojavila se na gala zatvaranju “Festival des Etoiles” u jednom elitnom hotelu u Monte Karlu.

Eric Mathon
Kneževskom paru pridružio se i sin princeze Stefani, Luj Dikrue, sa suprugom Mari Ševalije.
Na ovoj tradicionalnoj smotri učestvuju prestižni restorani, nagrađeni Mišlenovim zvezdicama, pa su se tako na fotografiji sa Albertom i Šarlin našli i čuveni “šef” Alen Dukas i njegove kolege.
Pročitajte: Princeza Šarlin donela neočekivanu odluku, pa progovorila o problemima u braku - Iscrpljuje me...
Princeza je blistala u elegantnoj haljini kuće „Max Mara”, sa efektnim asesoarom – pojasom i klač torbicom – koji nose potpise Džimija Čua. No, primetili smo još nešto... Lepa Šarlin vratila je staru boju kose i sada je ponovo plavuša.
Supruga princa Alberta sklona je eksperimentisanju sa frizurom. Sećamo je se sa dugom kosom, ali i sa obrijanom, kada je pre nekoliko godina iznenadila svet.
Eric Mathon
Nedavno je poželela da promeni boju i ofarbala se u tamno braon, ali izgleda da je i ona shvatila da joj plave nijanse najbolje stoje.
Slične Vesti
Najtužnija princeza prvi put izgovorila reč razvod, pa napustila palatu u Monaku
Najtužnija princeza napustila u palatu Grimaldi
28/03/2022
Saznajte višePročitajte još
Velika afera drma Španiju: Kraljica Leticija varala supruga sa bivšim zetom, fotka je dokaz?
Kraljica Leticija u centru skandala
05/12/2023
Saznajte višePrve reči kralja nakon što je pukla bruka: Oporavljam se od šoka
Kraljevska porodica ponovo u centru pažnje
30/11/2023
Saznajte višeIznenadili kralja Čarlsa dan pred rođendan: Da li je ovo torta dostojna jednog monarha?
Kralj Čarls rođendan slavi sutra
13/11/2023
Saznajte višeViše nije brineta! Najtužnija princeza ima novu boju kose, konačno je i ona shvatila
Najtužnija princeza ima novu boju kose
13/11/2023
Saznajte više
Komentari (0)