Nakon što je Mateja Kežman raskinuo četvorogodišnju vezu sa Marijom Perković, sa kojom ima jednogodišnjeg sina Filimona, oglasila se njegova bivša supruga Emilija, koja je iznenađena celom pričom. Naime, Matejina prva žena je objasnila da bivši fudbaler nema sreće sa ženama, ali da ne brine za njega jer će imati još prilika.
- Iskreno da vam kažem, ne razmišljam o njima i nisam čula da više nisu zajedno. Niko mi nije rekao da su raskinuli, kao što mi niko nije rekao ni kada su uplovili u vezu. Ja sam ovih dana zauzeta oko dece koja su pošla u školu, pa nisam ni imala vremena da čujem šta se dešava. Razmenila sam sa Matejom nekoliko poruka, on je sada u Crnoj Gori, a nije mi pomogao ništa oko dece koja su krenula u školu, zvao je da pita za njih, ali ništa više - kaže za „Alo!“ Emilija, koja je nije mogla da veruje da Mateja i Marija više nisu zajedno.
- Ne znam šta da vam kažem u vezi njih dvoje. Žao mi je deteta koje su zajedno dobili, a koje će odrastati sa jednim roditeljem. Mada, možda se oni i pomire, nikad se ne zna. Nikada nisam razmišljala o njima, tu devojku sam samo jednom videla. Baš sam iznenađena, nisam ni slutila da će se tako nešto dogoditi, ali Mateja baš nema sreće sa ženama. Ali dobro, biće još prilika za njega, a možda će mi Mateja reći da više nisu zajedno kad se sledeći put čujemo - izjavila je Emilija, a zatim dodala da je iscrpljena zbog toga što su njena i Matejina deca, Lazar, Aleksandra i Jakov, krenuli u novu školu.
- Ja sam, pravo dam vam kažem, isprpljena. Deca su promenila školu i sada idu u novu. Bila su pod stresom kako će im biti, kako će ih prihvatiti drugari, pa tu je novi direktor, novi nastavnici, sve to utiče na njih. Bilo je baš stresno za sve nas, ali to je moj život i moja obaveza i ja se nosim sa tim - završava bivša Kežmanova supruga.
Podsećanja radi, Emilija i Kežman su 2012. godine javno priznali da već dve godine ne žive zajedno i da je njihov brak u krizi, što je kasnije i potvrđeno podnošenjem zahteva za razvod braka. Nakon što se razišao sa Emilijom, Mateja je uplovio u ljubavnu vezu sa Marijom Perković, koja je ostala u drugom stanju, a pre godinu dana na svet je donela malog Filimona. Međutim, pre mesec dana Mateja je ostavio i Mariju.
Izvor: Alo!
Slične Vesti
Pročitajte još
Udala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)