Danijela Dimitrovska ‒ beba kao ostvarenje velikog sna
Danijela Dimitrovska i Ognjen Amidžić važe za jedan od najskladnijh bračnih parova javne scene, a kao kruna njihove ljubavi pre sedam godina rodio se i sin Matija.
‒ On ima sedam i po godina i pohađa francusku školu. Sad je u fazi da imitira pubertet (smeh) jer oponaša stariju decu. Trenira plivanje, počeo je da ide na fudbal i obožava da igra igrice. Igra se s decom, ali voli da bude u onlajn komunikciji sa decom iz inostranstva, jer dobro priča francuski i engleski. Svestran je. Francuski mu je prvi jezik u školi i zna ga savršeno. Engleski je naučio uz igrice. Jezici danas predstavljaju vrata u svet i drago mi je što mu dobro idu. Šarmantan je na tatu (smeh) ‒ rekla je Danijela za „Story“.
Pročitajte: Danijela Dimitrovska za HELLO! otkriva koji estetski zahvat je do sada uradila
Na pitanje da li pored toliko obaveza može da zamisli da ima bebu Danijela priznaje:
‒ Živim život opušteno, nemam planove, oni su tu da se kvare. S vremenom sam naučila da treba da uživam u onom što imam, da budem zahvalna i da se radujem onome što dolazi. Ako beba dođe, ja ću biti srećna.
Slične Vesti
Ostavila ga je zbog Ognjena: Ovaj poznati sportista bio je velika ljubav Danijele Dimitrovske FOTO
Bivši dečko Danijele Dimitrovske je poznati sportista
28/02/2023
Saznajte višeRajsko letovanje u tajnom gradiću: Ognjen i Danijela Amidžić pune energiju na najbolji način (foto)
Letovanje Danijele i Ognjena Amidžića
01/08/2021
Saznajte višePročitajte još
Za njega su mediji pisali da je ljubav Ane Ivanović: Da li bi sa njim bila srećnija?
Ljubav Ane Ivanović bio je Tomi Robred, koji je ušao i u sukob sa Novakom Đokovićem
12/12/2025
Saznajte višeDok pljušte otkazi, Dragan Tašković Taške počeo da radi na Pinku, ovo je njegov novi posao
Dragan Tašković Taške počeo da radi na Pinku
12/12/2025
Saznajte višeZa dom Dragana Kojića Kebe kažu da je najlepši na Bežanijskoj kosi, uverite se i sami (foto)
Dom Dragana Kojića Kebe nalazi se na Bežanijskoj kosi
12/12/2025
Saznajte višeKuća Dragana Jovanovića i Branke Pujić na Zlatiboru je raj na zemlji, ovde uživaju sa unukom (foto)
Kuća Dragana Jovanovića i Branke Pujić na Zlatiboru je pravi raj na zemlji, ušuškana oaza
11/12/2025
Saznajte više
Komentari (2)
Pa jeste, bebe tako svrate , dodju same ?? Ili hoces da imas ili neces da imas dete!? Cemu foliranje?
Drago mi zbog deteta. Imam ih i ja. Samo mi nije jasno da dete od 7,5 godina parla sa dva jezika a tek krenuo u skolu. Ne zna cestito ni da cita i pise. U selima deca do 4razreda uspeju da dobro citaju. Toliko o ulaganju u selo. Ili seoskim uciteljicama nesto debelo fali