Pobednica rijalitija „Farma“ Katarina Živković nedavno je imala operaciju umnjaka koji joj je izazvao velike probleme. Naime, atraktivna pevačica probudila se jedne noći s velikim bolovima na levoj strani glave i uha. Nekako je dočekala jutro i otišla kod lekara, koji ju je istog trenutka poslao kod stomatologa.
- Zubar je odmah zakazao operaciju, a Katarina je i pored anestezije osećala nesnosne bolove. Operacija je trajala više od pola sata, jer je doktor jedva uspeo da joj izvadi zub - kaže za “Kurir” izvor blizak „Grandovoj“ folkerki.
- Hvala bogu, sada sve prolazi. Ne mogu još uvek normalno da jedem, ali se nadam da ću za nekoliko dana biti potpuno u redu. Ovih dana planiram da otputujem negde i odmorim se od svega - rekla je Živkovićeva za "Kurir".
Slične Vesti
Pročitajte još
Udala se Žizel Bundšen, intimno venčanje u porodičnom domu
Udala se Žizel Bundšen za dugogodišnjeg partnera
20/12/2025
Saznajte višeStrahinja Uhrin punoletan! Sanja Marinković objavila porodičnu fotografiju: Nas troje
Strahinja Uhrin proslavio punolestvo
20/12/2025
Saznajte višeSergej i Kristina Ćetković ovako slave krsnu slavu, niko ne sedi za stolom
Sergej i Kristina Ćetković slave Svetog Nikolu
20/12/2025
Saznajte višeŽeljko Joksimović oduševio! Premijera večeras u 20:12h
Željko Joksimović snimio duet sa Sašom Matićem
20/12/2025
Saznajte višeKome, ako ne njoj? Tamari Grujić dodeljena nagrada, bravo!
Tamara Grujić dobila nagradu za filantropiju
19/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)