Pevač Sil je izjavio da Hajdi Klum i on nisu razvedeni uprkos najavama koje su se pojavile prošlog vikenda, već samo "razdvojeni". Pevač i supermodel obelodanili su prošlog vikenda da se njihov odnos promenio i da će dalje nastaviti razdvojeno, ali uprkos tome Sil odbija da prihvati da je njihov sedmogodišnji brak potpuno završen samo zato što su trenutno razdvojeni.
Tokom nastupa u emisiji "Access Hollywood Live", domaćin Bili Buš je pitao Sila da li je pomirenje moguće.
- Mi nismo razvedeni. Čak nismo ni pravno razdvojeni. Samo smo rastavljeni. Zajedno smo, prolazimo kroz ovu situaciju. I tako... ima li šanse da ponovo budemo zajedno? Ne znam, zaista ne znam odgovor na to pitanje - izjavio je Sil koji i dalje nosi venčani prsten.
Nakon što su objavili da se razvode Hajdi živi u Beverli Hils hotelu bez svoje četvoro dece. Nemačkoj lepotici je potrebno određeno vreme koje će provesti sama sa sobom, dok Sil boravi u porodičnoj kući u Los Anđelesu, sa decom.
Slične Vesti
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)