Nemački supermodel Hajdi Klum u januaru je obelodanila da se ona i njen suprug Sil razvode nakon 7 godina braka, što je šokiralo gotovo sve koji ih poznaju budući da su svoj odnos voleli da nazovu savršenim. Međutim, kako i sama kaže, izgleda da stvari nisu tako dobro funkcionisale.
- Iako sam zaista uživala u braku, nisam sigurna da ću se ponovno udavati. Ja sam inače veliki sanjar - volela sam naše godišnjice venčanja koje su se redovno pretvarale u velike zabave za porodice. Nažalost, to ipak nije funkcionisalo - priznala je Hajdi.
- Mislim da bi svako trebalo da radi na realizaciji svojih snova, barem ja tako funkcionišem. Gledam u budućnost, koncentrišem se na porodicu i stvarno mogu da kažem da sam srećna. Postoje mnogo lošije stvari od razvoda - izjavila je Klumova za "Showbizspy".
Slične Vesti
Pročitajte još
I kad je teško Nadal je spreman za šalu: Izgleda da neću moći da igram na Australian openu u januaru
Rafael Nadal operisao ruku
13/12/2025
Saznajte višeSve ga je teže prepoznati! Bredli Kuper prisustvovao premijeri, umesto filma svi komentarišu jedno
Izgled Bredlija Kupera na meti negativnih komentara
13/12/2025
Saznajte višeZa njega su mediji pisali da je ljubav Ane Ivanović: Da li bi sa njim bila srećnija?
Ljubav Ane Ivanović bio je Tomi Robred, koji je ušao i u sukob sa Novakom Đokovićem
12/12/2025
Saznajte višeDok pljušte otkazi, Dragan Tašković Taške počeo da radi na Pinku, ovo je njegov novi posao
Dragan Tašković Taške počeo da radi na Pinku
12/12/2025
Saznajte višeZa dom Dragana Kojića Kebe kažu da je najlepši na Bežanijskoj kosi, uverite se i sami (foto)
Dom Dragana Kojića Kebe nalazi se na Bežanijskoj kosi
12/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)