Sekin sin Jakov proslavlja četvrti rođendan!
U domu naše poznate pevačice Seke Aleksić od jutros je posebno veselo, a sve je u znaku starijeg sina koji puni četiri godine. Jakov je oduševljen svojim rođendanom, kao i brojnim poklonima, a čestitke samo pristužu u njihov topli dom.
‒ Gospode, koliko si veliki! Koliko si divan i obožavan takav kakav jesi, savršen. Hvala ti za mog sina, moju najveću ljubav ikada. Hvala za mog anđela Serafima. Tebi dugujem svaki naklon, tebi dugujem sve što osećam i što udišem. Tebi dugujem zahvalnost za ovaj osećaj ljubavi koja se zove Jakov. Rasti, moj sine, rasti mamina i tatina najveća životna radosti ‒ napisala je ponosna i u isto vreme presrećna Seka, koja je navela vreme kada je Jakov rođen, kao i koliko je bio težak i dugačak pri rođenju.
Pročitajte: Seka Aleksić slavi deceniju braka - Prelepa poruka za supruga Veljka (foto)
Sekin sin slavi rođendan, čestitke samo stižu
Jakovu su rođendan čestitali brojni Sekini i Veljkovi prijatelji, a jedna čestitka je pevačicu posebno dirnula.
‒ Jaki, srećan rođendan, dušo naša. Živ i zdrav bio, nasmejan i srećan. Dragi Bog da te čuva, i tebe, i tvog batu, i mamu, i tatu, i sve koje voliš. Ljubi te Dada ‒ napisala je pevačica Slađa Alegro, Sekina velika i iskrena prijateljica.
Pre samo nekoliko dana Seka i Veljko proslavili su i deceniju braka, a njihova borba za potomstvo trajala je godinama. Ove godine ispunila im se želja da njihova porodica bude brojna jer je na svet stigao i drugi sin - Jovan.
– Sa vašim rođenjem i ja se ponovo rađam, sa vašim rastom, raste i moja duša. Posmatram vas kako se bezbrižno igrate. Čista emocija. Neiskvareni. Svetle duše i punog srca koje zna samo za neograničenu ljubav. Ispratiti svaki vaš pokret, milu reč, lagano pomeranje ruke ka toplom srcu koje sija zvezdanije od svemira. I voleti vas. Voleti vas samo onako kako to majke umeju, tako da nam ceo univerzum pozavidi na beskonačnosti, zvezde da žele takav sjaj, tako da anđeli čeznu za tom silinom. Verujem u to da će vaše dve duše zauvek ostati tračak svetlosti u ovom mračnom svetu. Verujem. I verujem u vas. Sijajte mi. Zapravo, sijajmo zajedno – napisala je Seka po izlasku iz porodilišta.
Slične Vesti
Veselo u Staroj Pazovi: U domu Seke Aleksić obeležava se važan dan, a tek da vidite tortu
Suprug Seke Aleksić slavi rođendan
18/07/2024
Saznajte višeTata napunio 40! Veljko Piljikić na vojvođanskom salašu proslavio jubilarni rođendan FOTO
Veljko Piljikić proslavio 40. rođendan
21/07/2023
Saznajte višeMaskirani kriminalci upali u dom Seke Aleksić, po dvorištu leteli evri, i sve to zbog njega! FOTO
Sin Seke Aleksić proslavio šesti rođendan
06/10/2022
Saznajte višeKriza na estradi: Seka Aleksić rasprodaje imovinu, a evo i zašto
Seka i Veljko rasprodaju imovinu, ovo je razlog
14/07/2022
Saznajte višeSan o velikoj porodici se ostvaruje: Seka Aleksić potvrdila prelepe vesti
Trudnoća Seke Aleksić glavna tema u medijima
09/05/2022
Saznajte višeČekanje se isplatilo: Sekine i Veljkove molitve uslišene, sreća je ogromna (video)
Seka i Veljko nikad srećniji
05/01/2022
Saznajte višePročitajte još
Peđa Jovanović mora na operaciju tumora u Beč
Peđa Jovanović mora da operiše tumor
22/12/2025
Saznajte višeDejan Stanković stigao na Marakanu, od danas je ovo njegov novi posao, rekao zbogom Rusiji
Dejan Stanković ponovo trener Crvene zvezde
22/12/2025
Saznajte višeTri godine tuge teške kao olovo: Na današnji dan preminuo je Marinin i Futin sin
Godišnjica smrti Milana Laće Radulovića
22/12/2025
Saznajte višeSvi pričaju o Bekamovima: Da li su Dejvid i Viktorija “otpratili” sina Bruklina ili on njih?
Porodica Bekam u sukobu sa Bruklinom
22/12/2025
Saznajte višeBojan Marović žrtva prevare: Krivična prijava je podneta
Bojan Marović žrtva prevare
22/12/2025
Saznajte višeĆerka Ane Sević napunila 5 godina: Slavljenica kao med, a torta je posebna priča
Ćerka Ane Sević napunila 5 godina
22/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)