Anđelina pozvala Dženifer i na telefonskoj sekretarici joj ostavila poruku neprijatnog sadržaja
Jedini događaj koji po interesovanju i pažnji javnosti može da parira "Megzitu", odnosno istupanju princa Harija i Megan Markl iz britanske kraljevske porodice, je ponovni susret bivših supružnika Dženifer Aniston i Breda Pita na dodeli SAG nagrada.
View this post on Instagram
Analiza njihovih pogleda i dodira kada su se susreli oči u oči pred objektivima budnih fotoreportera, nakon punih 15 godina, otkrila je da među njima i dalje ima ljubavi i strasti, pa njihovi obožavaoci iščekuju pomirenje. Ipak, nisu svi na strani pomirenja, jer, ne zaboravimo da je holivudski star ostavio Dženifer zbog, takođe sada već bivše supruge, Anđeline Džoli.
Dodir, topao pogled i zagrljaj bivših supružnika: Bred i Dženifer oči u oči posle toliko godina
Kako je poznato da je Anđa jako posesivna, pa se govorilo da je Bredu tokom braka zabranjivala monoge stvari, kao što su izlasci sa prijateljima, mnogi su strahovali kako je ona podnela ovaj susret bivših supružnika.
Džordž Kluni ima tajni zadatak: Želi da ponovo spoji Breda Pita i Dženifer Aniston?
Kako pišu strani mediji, Anđelina je bila toliko besna da je navodno pozvala Dženifer, i to u alkoholisanom stanju. Navodi se kako je poruka koju joj je ostavila ni malo ugodna. Navodno je upozoravala na ponašanje Breda Pita i naglasila da on ne može da bude veran.
– Kazala joj je da je Bred već sada vara i da se nikada neće promeniti – tvrdi izvor, a poruka je, kako se navodi, bila ostavljena na telefonskoj sekretarici.
View this post on Instagram
– Dženifer joj ne veruje. Njih dve su već imale sukobe. Jedino što je njoj u mislima jeste to koliko je tužno to što njena deca moraju da je gledaju u tom izdanju – tvrdi pomenuti izvor.
Bred otkrio hoće li mu Dženifer biti pratilja na dodeli Oskara
Na Međunarodnom filmskom festivalu u Santa Barbari novinari nisu odoleli a da ne pitaju Bred Pita da li planira da povede Dženifer Aniston na ceremoniju dodele Oskara koja se održava sledećeg meseca. On se na tom prvo nasmejao, a potom i priznao da nema pratilju za dodelu Oskara.
– Ne znam, blagosloveno sam naivan i ostaću takav, izjavio je Bred Pit za “Entertainment Tonight” istakavši da ne čita vesti. Kasnije je dodao da mu je Dženifer samo dobra prijateljica.
Anđelina i Bred upoznali su se 2005. godine na snimanju filma “Gospodin i gospođa Smit“
View this post on Instagram
Anđelina Džoli i Bred Pit su se upoznali 2005. godine na snimanju filma “Gospodin i gospođa Smit“, ali su uvek poricali da su vezu započeli na setu, budući da je on tada bio u braku sa Dženifer. Krajem iste godine ozvaničili su vezu, nakon što se glumac razveo od Dženifer Aniston.
Slične Vesti
Pročitajte još
Udala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte više