Talentovana i lepa glumica Mina Lazarević svakodnevno se posvećuje igri sa svojim mališanima. Mina, koja igra i u novoj predstavi „Doručak kod Tifanija“, osim glume diplomirala je i na odseku za klavir na „Fakultetu muzičkih umetnosti“. Za magazin „Hello!“ talentovana umetnica i majka troje dece kaže:
- Ne znam kako, pored roditeljstva, uspevam da uklopim sve obaveze, ali mnogo mi pomaže suprug Goran. Pre pet meseci dobili smo Marka, i ja ga još uvek dojim. Verovatno sam zato povratila devojačku figuru. Iskreno, ne opterećujem se kilogramima, ali koliko jurim za decom, nije ni čudo što imam kilažu kao pre trudnoće. Osim toga, posvećujem vreme starijoj deci - sinu Luki i kćerki Ivi. Luka pomaže koliko može, a pored redovne pohađa i muzičku školu, svira klavir. Iva je presrećna što je dobila mlađeg brata i obožava Marka. Prava je starija sestra.
Piše: Nadežda Jokić
Slične Vesti
Pročitajte još
Sestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)