Ceca Ražnatović u Novu godinu ući će radno. Publika sa nestrpljenjem iščekuje 31. decembar i provod, za koji kažu da će trajati do ranih jutarnjih sati. Nastup je dogovoren i Ceca će pevati u Srbiji, na jednoj od najtraženijih lokacija za odmor i uživanje.
Dušan Petrović
U pitanju je Zlatibor. Ukoliko odlučite da baš ovde dočekate Novu godinu, znajte da je razlika u ceni ulaznica određuje pozicija stola. Skuplja mesta su bliže muzici, dok su jeftinija malo udaljenija. Cene se kreću od 80 evra za barski sto, pa do 300 evra za "ultra premijum zonu", piše Kurir.
Pročitajte Ovo je Cecin omiljeni parfem, verna mu je godinama
Oni koji s Cecom budu ispratili staru i ušli u novu 2026. na meniju će na Zlatiboru uživati u mahom tradicionalnoj srpskoj kuhinji. Ne sumnjamo da će provod biti više nego odličan.
Arhiva HELLO!
Slične Vesti
Goran Bregović ekskluzivno u novogodišnjoj noći u Hotelu Grand na Kopaoniku
Spremite se za nesvakidašnji doček Nove godine na vrhu Balkana, uz zvuke truba, ženskih vokala i prepoznatljivih balkanskih melodija Gorana Bregovića, pretvorenih u jedinstveni novogodišnji spektakl u Hotelu Grand
03/12/2025
Saznajte višePročitajte još
Luka Jović proslavio 28. rođendan, torta san svakog fudbalera
Luka Jović proslavio 28. rođendan
23/12/2025
Saznajte višeLepa Brena iznenadila Draganu Mirković: Posetila je nju i Kseniju u Ebenfurtu FOTO
Lepa Brena i Dragana Mirković godinama su bliske prijateljice
23/12/2025
Saznajte višeMilica Milša i Žarko Jokanović okitili jelku, najlepša u kraju, na vrhu kruna
Novogodišnja dekoracija Milice Milše je očaravajuća
23/12/2025
Saznajte višeDule Savić: Uvek sam verovao u Vujadina, to je najveća pobeda
Dule Savić o Vujadinu i njegovom talentu
23/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)