Sve je ovih dana u znaku najpopularnije lutke svih vremena, čuvene Barbike, koja je dospela i na veliki ekran. U dugo iščekivanom filmu Grete Gervig naslovnu ulogu igra australijska lepotica Margo Robi. A gde je Barbi, tu je, naravno, i Ken. Njega tumači Rajan Gosling, što je izbor koji je jedne iznenadio, a druge oduševio.
Warner Bros
Film „Barbi“ inkasirao je 22.3 miliona dolara na američkim bioskopskim blagajnama u pretpremijerama i tako nadmašio prethodni rekord od 17.5 miliona dolara, koje je držalo ostvarenje „Čuvari galaksije 3“. Očekuje se da će ukupna zarada u prvoj nedelji prikazivanja biti oko sto miliona dolara.
Pročitajte: Znate li kako su nastali Barbika i Ken? Priča je pomalo bizarna, oni zapravo nisu momak i devojka, već...
Variety saznaje da je Margo za ulogu Barbi plaćena 12.5 miliona dolara, kao i da je Rajan Gosling za ulogu Kena dobio istu svotu.
Robi je bila najbolje plaćena glumica u 2022. godini upravo zahvaljujući filmu Grete Gervig, a honorar je nadmašio njenu prethodnu najvišu zaradu od deset miliona dolara za blokbaster „Ptice grabljivice“ iz 2020.
Gareth Cattermole/Getty Images
Margo je 2014. godine izjavila da je uvek imala snažnu radnu etiku, kao i da je veliki štediša.
‒ Radila sam po tri posla istovremeno. U apoteci, u kancelariji, skladištu, bavila sam se keteringom... Uvek sam se trudila da uštedim.
Pročitajte: Salma Hajek besna - Kako su mogli Fridu Kalo da pretvore u Barbiku!
Prema stranici Celebrity Net Wortha, bogatstvo Margo Robi procenjuje se na četrdeset miliona dolara, što obuhvata zarade od filmova, saradnju sa velikim brendovima kao što je Chanel i posedovanje nekretnina.
Warner Bros
Slične Vesti
Pročitajte još
Kome, ako ne njoj? Tamari Grujić dodeljena nagrada, bravo!
Tamara Grujić dobila nagradu za filantropiju
19/12/2025
Saznajte višeIlda Šaulić objavila novi album: Marko Đurovski je kriv za sve! Ovo sam sasvim drugačija ja!
Ilda Šaulić objavila novi album "Novo doba"
19/12/2025
Saznajte višeDragan Džajić o stanju supruge Branke: Onesvestila se sinoć, noć je provela u bolnici
Dragan Džajić o stanju supruge Branke
19/12/2025
Saznajte višeČestitamo! Una i Stevan Piale čekaju treće dete
Una i Stevan Piale čekaju treće dete
19/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)