Privatni život Miloša Bikovića nikada nije bio preterano transparentan. Popularni glumac detalje svoje intime dozirano deli s javnošću, pa je tako u intervjuu za ruske medije svojevremeno otkrio manje poznate detalje o roditeljima i bratu.
Pročitajte: Kamin, ikone i jedan poseban portret - Miloš Biković odškrinuo vrata prelepog porodičnog doma FOTO

Instagram
Milošev stariji brat, iguman Mihailo Biković, starešina je manastira Jovanja.
- Moj brat je otišao u manastir kada je imao 22 godine, a studirao je s potomcima ruskih emigranata koji su došli u Srbiju nakon Oktobarske revolucije. Važno mi je da kažem da s njim pričam kao sa bratom, ali se uvek setim da je on ipak monah koji je svoj život posvetio Bogu. Ponekad, u razgovoru poželim da mu protivurečim, ali umesto toga, uvek mu kažem: “Razmisliću o tvojim rečima” - ispričao je Miloš za rusko izdanje magazina Esquire i objasnio zbog čega je njegov brat odlučio da život provede u manastiru.
Objasnio mi je da nikada nije osetio takvu punoću života i da ju je pronašao jedino u dodiru sa Bogom. Kada je moja slava premašila sve ono što sam očekivao, sećam se da mi je brat rekao: “Sada više nisi bitan samo ti. Sada si postao simbol.” On je na neki način počeo da mi se divi, iako ja to nikada nisam očekivao jer je to neobično za jednog monaha. On dobro zna koliko i kada se ja lomim i sumnjam u sebe.
Pročitajte: Zavet ljubavi u Visokim Dečanima - Ovako je izgledalo intimno venčanje Sare i Nenada Jezdića

Ata Images
Njihova majka imala je drugačiji pristup kada je u pitanju Miloševa glumačka karijera.
- Njoj moj uspeh nije mnogo važan. Verovala je da ću postati glumac, ali me nije preterano hrabrila u tome. Kada je moja karijera počela da ide uzlaznom linijom, ona me je podržala - ispričao je Biković, a zatim otkrio šta je kupio majci od prvog velikog honorara.
- Stan u Beogradu, a pre toga sam joj iz Rusije doneo krznenu kapu, koja joj se mnogo dopala. Njoj pokloni nisu toliko važni. Odrastao sam na Karaburmi, a često smo se selili jer nismo imali svoj stan. Moja porodica je nekada bila veoma bogata, a nakon Drugog svetskog rata zbog nacionalizacije smo sve izgubili. Tata je bio direktor velike austrijske firme i zarađivao je dosta novca, ali ja nisam osetio taj lagodan život. Moj brat jeste.
Instagram
Slične Vesti
Pročitajte još
Dvostruka radost u domu ćerke Mie Begović, unuka Mabel najsrećnija
Ćerka Mie Begović podelila slike s krštenja svoje princeze
17/06/2025
Saznajte višeMaja Ognjenović tik uz Natašu na Haninoj maturi, Dača nikad srećniji! Preslatka porodica
Nataša Bekvalac i Maja Ognjenović imaju sjajan odnos
17/06/2025
Saznajte višePunoletstvo, matura, pa selidba: Hana Ikodinović napušta Srbiju, ovde će živeti od septembra
Hana Ikodinović se seli iz Srbije
17/06/2025
Saznajte višeBiću zahvalna za svaki trenutak koji sam provela sa tobom: Ćerka Brusa Vilisa objavom rastužila svet
Ćerka Brusa Vilisa javno se obratila ocu
17/06/2025
Saznajte višeSudbina! Na dan kada je rođen dečko Jelene Karleuše, ona je preživela pravu dramu
Dečko Jelene Karleuše rođen je u januaru pre 31 godinu
17/06/2025
Saznajte višeMoja mala devojčica... Toni Kukoč objavio kadrove sa ćerkinog venčanja, svi pričaju o venčanici
Ćerka Tonija Kukoća se udala
17/06/2025
Saznajte više
Komentari (1)
kakvi frikovi