Deca Ane Ivanović u prvom planu
Ana Ivanović ne govori baš često za sprske medije, ali danas se javila sa sunčane Majorke. U uključenju u emisiju “Kec na jedanaest” na K1, nekadašnja teniska princeza, sada majka i vlasnica kozmetičkog brenda, pričala je o porodičnom životu i otkrila na koji način vaspitava sinove Luku i Leona.
Pročitajte: Prizor koji do sada niste videli: Ana i Bastijan u šetnji sa sinovima, dečaci su očeva kopija (foto)
printscreen K1
- To što sam postala majka je nešto najlepše što mi se desilo u životu, ali je u isto vreme i naporno. Želim da deci usadim sve ono čemu i ja težim, što nije lako. Iako sam se profesionalno bavila sportom, često putovala i malo spavala, ovakvu vrstu umora tada nisam doživljavala. Ali, sve zaboravim kada vidim osmeh na licu svoje dece – iskrena je lepa Ana, koja je Bošku i Aleksandri otkrila i da su porodično svi vrlo aktivni.
Pročitajte: Slađu rođendansku čestitku skoro niste čuli! Bastijan se javno obratio Ani - Ženo moja... (video)
printscreen K1
- Trudimo se da što više vremena provodimo napolju i budemo u prirodi. Ne gledamo televiziju. Vozimo bicikl, trčimo po travi... Luka i Leon obožavaju i da se igraju automobilima, kao svi dečaci. Njih dvojica su potpuno drugačiji. Stariji je više povukao na mene, a mlađi je kao tata. Luka je kreativan, voli knjige, crta, piše. Leon je aktivniji, možda on bude teniser – nasmejala se Ana i dodala da nije ona ta koja sinove motiviše da igraju tenis, već tata Bastijan.
Slične Vesti
Ana Ivanović i Bastijan Švajnštajger: Koji jezik ima prednost
Deca Ane Ivanović odlično govore srpski
21/11/2022
Saznajte višePorodila se Ana Ivanović! Luka i Leon dobili društvo, evo kog pola je beba
Porodila se Ana Ivanović
06/05/2023
Saznajte višeLuka i Leon su naše sve: Ana i Bastijan prvi put o sinovima, njihovom odrastanju i vaspitanju
Luka i Leon Švajnštajger su veliki momci
25/06/2022
Saznajte višePročitajte još
Ilda Šaulić objavila novi album: Marko Đurovski je kriv za sve! Ovo sam sasvim drugačija ja!
Ilda Šaulić objavila novi album "Novo doba"
19/12/2025
Saznajte višeDragan Džajić o stanju supruge Branke: Onesvestila se sinoć, noć je provela u bolnici
Dragan Džajić o stanju supruge Branke
19/12/2025
Saznajte višeČestitamo! Una i Stevan Piale čekaju treće dete
Una i Stevan Piale čekaju treće dete
19/12/2025
Saznajte višeAnđelkina novogodišnja dekoracija spremna! Jakša, Čarna i Boža imaju najlepšu jelku u kraju
Novogodišnja dekoracija Anđelke Stević Žugić ostavlja bez daha
19/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)