Muzičar Dragoljub Đuričić zaražen je korona virusom i nalazi se na intenzivnoj nezi u bonici "Dragiša Mišović" u Beogradu, prenose domaći mediji.
Pročitajte: Dragoljub Đuričić - Sin Andrija se ipak opredelio za sport
Ata Images
Čuvani bubnjar koji je svirao u grupama “Leb i sol”, “Kerber”, sa Đorđem Balaševićem i Zdravkom Čolićem kao i sa drugim poznatim izvođačima, cele prošle sedmice se osećao loše i imao visoku temperaturu. Nakon nekoliko odlučio je da potraži lekarsku pomoć.
Đuričić je za portal "Nova.rs" potvrdio da je zaražen korona virusom, ali za sada nema detaljnijih informacija kako se muzičar oseća.
Slične Vesti
Ovako su izgledali poslednji dani Dragoljuba Đuričića
Preminuo Dragoljub Đuričić - vest je koja i dalje odzvanja u našim mislima, a neverica i šok ne prestaju
16/03/2021
Saznajte višeBalašević se ne predaje, podrška stiže sa svih strana
Balašević je pre nekoliko dana primljen na odeljenje Infektivne klinike zbog obostrane upale pluća, a sada su otkriveni detalji stanja u kom se nalazi
17/02/2021
Saznajte višePročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)