Američka glumica Dženifer Aniston najavila je da će se udati do kraja ove godine. Kako prenosi londonski “Dejli mejl”, četrdesetrogodišnja zvezda serije “Prijatelji” rekla je svojim poznanicima da je našla ljubav svog života u glumcu Džastinu Teruu. Njih dvoje su se upoznali pre dve godine na snimanju komedije “Wanderlust” i od tada žive zajedno.
Glumica je, kako navodi list, izjavila u petak, na svečanom ručku pred dodelu Oskara u Los Anđelesu, da je njena veza s Džastinom fantastična i da su njih dvoje razgovarali o venčanju.
- Ukoliko do kraja godine ne bude kleknuo preda mnom ili se ne budemo venčali, to će biti kraj - izjavila je Anistonova.
Ona je govorila i njihovoj novoj “bebi”, šestomesečnom štenetu pitbula po imenu Sofi.
- Ona je poput testa za decu, mada se nadam da je lakše trenirati decu – rekla je glumica.
Nakon kraja braka s Bredom Pitom 2005. godine Anistonovu su povezivali sa glumačkim kolegom Vinsom Vonom i muzičarem Džonom Majerom, ipak, čini se da je ipak sa Džastinom pronašla sreću.
Izvor: Tanjug
Slične Vesti
Pročitajte još
Peđa Jovanović mora na operaciju tumora u Beč
Peđa Jovanović mora da operiše tumor
22/12/2025
Saznajte višeDejan Stanković stigao na Marakanu, od danas je ovo njegov novi posao, rekao zbogom Rusiji
Dejan Stanković ponovo trener Crvene zvezde
22/12/2025
Saznajte višeTri godine tuge teške kao olovo: Na današnji dan preminuo je Marinin i Futin sin
Godišnjica smrti Milana Laće Radulovića
22/12/2025
Saznajte višeSvi pričaju o Bekamovima: Da li su Dejvid i Viktorija “otpratili” sina Bruklina ili on njih?
Porodica Bekam u sukobu sa Bruklinom
22/12/2025
Saznajte višeBojan Marović žrtva prevare: Krivična prijava je podneta
Bojan Marović žrtva prevare
22/12/2025
Saznajte višeĆerka Ane Sević napunila 5 godina: Slavljenica kao med, a torta je posebna priča
Ćerka Ane Sević napunila 5 godina
22/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)