Nova mis Srbije je Bojana Lečić. Samo, umesto pompezne ceremonije i defilea pred žirijem, ova lepotica je izabrana bez ikakvog izbora. Kako saznajemo od organizaotra, ona je na toj funkciji privremeno, jer zbog pomeranja datuma takmičenja na svetskom nivou nije bilo vremena da se organizuje pravi izbor.
Bojani se možda nije posrećilo na prošlogodišnjem takmičenju kada je ponela titulu prve pratilje, ali će zato ove godine da nosi krunu. Tome ima da zahvali, kako tvrde u kompaniji „Miss Yu” koja ima licencu za ovo takmičenje, pomeranju održavanja finalnog nadmetanja lepotica.
Organizatori izbora za mis sveta uveli su nove termine za dostavljanje prijava kandidatkinja svih država učesnica za kraj meseca maja, a odlazak nacionalnih lepotica na pripreme za 17.
Kako nije bilo vremena da se organizuje standardno takmičenje, oni su pratili preporuku organizatora „da samo ove godine mogu organizovati kasting ili da uvidom u trenutnu spremnost kandidatkinja mogu odabrati svoju ovogodišnju predstavnicu za planetarni izbor“.
Ostaje pitanje zašto su svoju odluku krili od javnosti.
- Pridržavajući se dosledno uputstva naših principala, nacionalni direktor Vesna Jugović i stručni tim kompanije „Miss YU“ je, uvažavajući sve kandidatkinje, doneo odluku da prošlogodišnja prva pratilja Bojana Lečić ponese prestižnu titulu mis Srbije i predstavlja našu zemlju na ovogodišnjem 62. izboru za mis sveta - navodi se u saopštenju ove kompanije.
Bojana će na ovoj funkciji biti privremeno, dok će takmičenje za mis Srbije biti organizovano u oktobru.
Izvor: Blic
Slične Vesti
Pročitajte još
Udala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)