Holivudska glumica Kejti Holms progovorila je o svom braku i životu koji je uvek interesantan javnosti. Glumica i Tom Kruz će u novembru proslaviti petu godišnjicu braka, a Kejti kaže da im je u vezi prelepo.
- Moj muž je napravio neverovatne filmove koji su uticali na ceo svet, a i ja sam deo toga. Zbog toga sam ponosna - kaže lepa brineta.
Glumica dodaje kako ona i suprug najviše vole da uživaju u malim stvarima, daleko od javnosti:
- Volim društvenu igru Scrabble, igramo je bez ploče, samo s delovima - kaže Kejti i objašnjava da se navikla i na veliku pažnju koju njen život privlači.
- Ponekad mogu otići do Starbucksa, a da me niko ne primeti. Ponekada kada izlazimo moramo da bežimo od paparaca i menjamo automobile, ali to mi je sada deo svakodnevice. I daje sam mala iz Ohioa, ali slava je postala deo mog života i nosim se s tim - kaže Kejti.
Slične Vesti
Pročitajte još
Ilda Šaulić objavila novi album: Marko Đurovski je kriv za sve! Ovo sam sasvim drugačija ja!
Ilda Šaulić objavila novi album "Novo doba"
19/12/2025
Saznajte višeDragan Džajić o stanju supruge Branke: Onesvestila se sinoć, noć je provela u bolnici
Dragan Džajić o stanju supruge Branke
19/12/2025
Saznajte višeČestitamo! Una i Stevan Piale čekaju treće dete
Una i Stevan Piale čekaju treće dete
19/12/2025
Saznajte višeAnđelkina novogodišnja dekoracija spremna! Jakša, Čarna i Boža imaju najlepšu jelku u kraju
Novogodišnja dekoracija Anđelke Stević Žugić ostavlja bez daha
19/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)