Pop pevač i kompozitor Željko Joksimović, koji je dva puta predstavljao našu zemlju na Evrosongu, kao takmičar je završio učešće na ovom nadmetanju, ali nije isključeno da će se ponovo pojaviti u svojstvu autora.
Na pitanje namerava li u skorije vreme da komponuje za "Pesmu Evrovizije", jedan od najpopularnijih muzičara u regionu kratko kaže:
- Ne planiram, a i iskren da budem, ne pratim nešto mnogo šta se trenutno dešava sa Evrosongom.
Srbija će ovogodišnjeg predstavnika na "Pesmi Evrovizije", koja će biti održana u maju u Lisabonu, izabrati u februaru na muzičkom festivalu. Ko će braniti boje naše zemlje u Portugaliji, odlučiće stručni žiri i publika.
Slične Vesti
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
