Britanska manekenka Naomi Kembel sagradila je ekološku kuću na Kleopatrinom ostrvu u Turskoj. Spektakularna vila u obliku oka egipatskog boga Horusa ima 25 soba, nekoliko hala za zabave, stalni protok svetlosti i predivno prirodno okruženje.
Naime, arhitekta Luis de Garidoa napravio je kuću poznatoj manekenki koja ima specijalne funkcije. Građevina sama osigurava struju i vodu tako da Naomi nema o čemu da brine ukoliko dođe do ekoloških ili nuklearnih katastrofa.
Tvorac čudesne kuće je tokom projektovanja i izgradnje imao odrešene ruke kada je u pitanju dizajn, ali i mogućnost da raspolaže neverovatnom količinom novca pa nije ni čudo što kuća izgleda spektakularno.
Dom svetski poznatog supermodela u obliku oka boga Horusa sa prikladnom okućnicom sagraćen je na ostrvu Sadir.
Slične Vesti
Pročitajte još
Deseti Teen Talk: Poraz ne definiše ko ste - već način na koji iz njega izađete
Deseti Teen Talk: Poraz ne definiše ko ste - već način na koji iz njega izađete
18/12/2025
Saznajte višeRoland Nemet govori o tome koliko je važno da živimo u skladu sa zakonima prirode
Roland Nemet govori o tome koliko je važno da živimo u skladu sa zakonima prirode
18/12/2025
Saznajte višeOve "otrovne strele“ danas izbacite iz spavaće sobe, ogledalo odmah
Feng šui saveti za spavaću sobu koje ćete odmah primeniti
14/12/2025
Saznajte višeVreme je za prazničnu trpezu: Milica Milša ima savršen recept za rusku salatu
Recept Milice Milše za rusku salatu
13/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)