U prelepoj bašti Crnogorske kuće na Dedinju održana je promocija magazina Hello! Travel Montenegro uz prisustvo velikog broja zvaničnika, ambasadora i poznatih ličnosti.
Hello! Travel Montenegro je luksuzno, dvojezično izdanje koje predstavlja sve najbolje što Crna Gora pruža kao turistička destinacija. Magazin na 188 strana izdala je Color Press Grupa u saradnji sa Nacionalnom turističkom organizacijom Crne Gore i Ambasadom Crne Gore u Beogradu.
Prisutne je pozdravila voditeljka Maja Manojlović, a zatim je usledio govor Željke Radan, direktorice Nacionalne turističke organizacije Crne Gore i Roberta Čobana, predsednika Color Press Grupe.
Goste je zabavljao Wake Up"bend iz Novog Sada, a u sjajnoj atmosferi su uživali NJ.E. ambasador Crne Gore gospodin Mićunović, ministar održivog razvoja i turizma Crne Gore Pavle Radulović, ekonomski savetnik italijanske ambasade Matthias Clavaiz, ekonomski savetnik holandske ambasade Duško Krsmanović, direktorica Evropske investicone banke u Srbiji Dubravka Negre, pevači Sergej Ćetković i Nenad Knežević Knez, modna dizajnerka Verica Rakočević, pevačica Ivana Jordan, glumica Vesna Čipčić, pevač Bojan Marović, slikar Cile Marinković sa suprugom i mnogi drugi.
Promociju su podržali : AMS, Plantaže 13. jul, Nikšićko pivo i Coca Cola.
Pročitajte još
Hristina Popović smršala 27 kilograma, evo kako sada izgleda
Hristina Popović smršala 27 kilograma, svaka čast
05/12/2025
Saznajte višeSkijanje dobija svoj beauty momenat: Lilly otvara make-up studio na Kopaoniku
Lilly Drogerie po prvi put predstavlja Lilly make-up studio na snegu, jedinstvenu postavku koja će biti otvorena za sve posetioce planine do 1. aprila 2026. godine
05/12/2025
Saznajte višePosle Holivuda ekipa novog Avatara stiže u Evropu, treći film kod nas u bioskopima od 18. decembra
Avatar: Vatra i pepeo stiže i kod nas u bioskope
05/12/2025
Saznajte višeZimska idila koja se ne propušta: Viceroy Kopaonik
Mali je broj onih među nama koji bi zimu nazvali svojim omiljenim godišnjim dobom. Ali ove godine, uz novu ponudu hotela Viceroy Kopaonik, čak i oni koji se sklanjaju od hladnoće otkriće da je zima njihov najdraži period godine
04/12/2025
Saznajte višeZavršen 12. Japansko-srpski filmski festival (JSFF): Proglašeni pobednici u kratkom i dugom metru
Četvorodnevno izdanje 12. Japansko-srpskog filmskog festivala (JSFF) završeno je u Jugoslovenskoj kinoteci svečanom dodelom nagrada u kratkom i dugom metru
03/12/2025
Saznajte višeHumanitarni novogodišnji događaj da decu Prihvatilišta
Agencija Fabrika i ove godine organizuje tradicionalni humanitarni novogodišnji modni događaj za decu Prihvatilišta, koji će biti održan 14. decembra u 19 časova
03/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)