Princeza od Velsa zablistala kao nikad pre! Svi gledaju u njenu haljinu

Princeza od Velsa zablistala kao nikad pre! Svi gledaju u njenu haljinu

Autor: | 11/03/2025

0

Princeza od Velsa, Kejt Midlton, izgledala je elegantno i ovog puta, na ceremoniji "Dani Komonvelta", koja je održana u Vestminsterskoj opatiji u Londonu.

Za ovu priliku Kejt Midlton se pojavila u crvenoj mantil-haljini sa mašnom, prelepoj kreaciji dizajnerke Ketrin Voker.

Chris Jackson/Getty Images

 

Princeza od Velsa odlučila se da za ovu priliku odene monohromni vatrenocrvenu kombinaciju, koju je dopunila tokicom iste boje.

Kao poseban detalj, princeza je ponela i bisernu ogrlicu sa četiri niza i dijamantima, koja je pripadala pokojnoj kraljici Elizabeti II, koju je nosila i na kraljičinoj sahrani u septembru 2022. godine.

Pročitajte Ovo je omiljeni parfem Kejt Midlton, sigurno ste ga isprobali

Svečanosti su prisustvovali i njen suprug, princ Vilijam, kralj Čarls, kraljica Kamila, princeza Ana, kao i vojvoda i vojvotkinja od Glostera.

Princeza Kejt odlučila se za jednostavan, ali sofisticiran izgled – njena duga smeđa kosa bila je stilizovana u blage talase, sa diskretnom šminkom i suptilno naglašenim očima.

Kejt Midlton izgledala je elegantno i sofisticirano poput dive, ostavljajući njene poštovaoce i ovog puta bez reči. Ispod kaputa nazirao se crveni satenski donji deo haljine, koji je dodatno doprineo njenoj pojavi.

Princeza od Velsa ponovo je dokazala zašto nosi još jednu titulu, najbolje odevene dame na kraljevskom dvoru, ostavljajući prisutne bez daha u svom prepoznatljivom, sofisticiranom stilu, piše HELLO!.

Komentari (0)

Loading
Nataša Stevanović Chris Jackson/Getty Images

Slične Vesti

Pročitajte još

Najnovije vesti