Bivši dečko Rade Manojlović danas je u srećnom braku
Rada Manojlović od prvog dana karijere skrenula je pažnju na sebe, kako glasom, tako i stasom. U godinama koje su usledile mediji su je u stopu pratili, a fokus je neretko bio na njenom ljubavnom životu.
Antonio Ahel/ATAImages
Ni danas situacija nije bitno drugačija, s tim što je i dalje povezuju sa Milanom Stankovićem, uz konstataciju da je on bio njena najveća ljubav.
Malo ko se još seća da je pevačica ostavila Milana, i to zbog ljubavi koja se rodila prema drugom muškarcu.
Pročitajte U selu lepše nema! Rada Manojlović uredila rodnu kuću, za ovu prostoriju dala bogatstvo
Reč je o Momiru Gajiću, košarkaškom agentu, sa kojim je provela nekoliko godina. Iako su u početku vezu držali u tajnosti, kada je Momir počeo da se pojavljuje na Radinim nastupima sve je bilo jasno.
Tri godine su uživali u ljubavi, a rastali su se u ne baš prijateljskim odnosima. Iz tog perioda ostale su zabeležene njene reči da će on ostati upamćen kao bivši dečko Rade Manojlović, dok je Momir izjavio kako je Rada najbolji dokaz da ne treba biti sa pevačicom.
Ivan Vučićević
Ipak, Rada Manojlović sada otkriva da nije bilo baš tako.
- Najveća glupost koja je objavljena o meni jeste ona da je Momir, moj bivši dečko izjavio da je Rada dokaz da ne treba biti sa pevačicom. Pitala sam ga da li je to stvarno rekao, kleo mi se u sve da tako nešto nikada u životu ne bi izgovorio – kazala je pevačica u razgovoru za “Alo”.
Dodala je i da je on od nje dobio ono najbolje, ali da u tom periodu života nisu bili jedno za drugo.
- On je već duže vreme u srećnom braku, ima dve ćerke. Upoznala sam njegovu ženu, divan su par i presrećni su. Sa njom ima sve što je želeo, znam da je želeo, ali ja to tada nisam mogla i nisam želela – ispričala je Rada Manojlović.
- Puno ga pozdravljam – poručila je.
Facebook
Momir Gajić poslednjih godina živi na Floridi, oženjen je lepom Nevenom, rodom iz Kragujevca, koja mu je podarila dve ćerke.
Slične Vesti
Pročitajte još
Sestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (1)
Svako nadje jednom srecu,svako dobro i njoj i njemu