Novak Đoković uspeo je da savlada Tomasa Ečeverija u drugom kolu Mastersa u Rimu, a nakon meča svojom izjavom ponovo nam je pokazao zašto je omiljen među Srbima.
Pročitajte: Nole pao u senku preslatke ćerke - Tara zvezda tribina u Monaku, ovoga puta nadmašila je i brata Stefana VIDEO
Dubreuil Corinne/ABACA / Abaca Press / Profimedia
Naime, Đoković se do sada nije oglašavao povodom masakra na Vračaru, kada je ubijeno osmoro dece i čuvar škole "Vladislav Ribnikar", a sada je svojim rečima pokazao i koliko mu je žao zbog sveta što se desilo. On je čak i zaplakao pred kamerama.
- Želeo bih samo da svima kažem da mi je žao, jer nisam imao priliku da se obraćam javnosti do danas. Za onaj masakr i ono što se desilo, nažalost u OŠ Ribnikar, moje saučešće svim porodicama preminule dece. Ja, kao otac, male dece, samo mogu da zamislim kako se osećaju roditleji, samo želim... Želim snagu i ljubav i nadam se da će preboleti ovo i pozdrav svim ljudima danas i srećan Vasilije Ostroški.
Pročitajte: Ubijen je dečak... Novak Đoković zanemeo od šoka, tragedijama nema kraja
Međutim, to nije bilo sve, jer je Novak još jednim činom pokazao koliko mu je stalo do njegove zemlje. Novak je odmah po završetku meča na kameri ostavio i jednu poruku. S obzirom na to da se 12. maja obeležava praznik Svetog Vasilija Ostroškog, Novak je pozvao da "moli Boga za narod".
- Sveti Vasilije Ostroški, moli Boga za nas. OŠ "Ribnikar" - napisao je Novak.
youtube printscreen
Slične Vesti
Pobeda Novaka Đokovića u Torinu oduševila je ceo svet, a Nole je po ko zna koji put pokazao da ima lavovsko srce
21/11/2022
Saznajte višePročitajte još
Željko Samardžić ne krije ponos: Velika je stvar da čovek od 70 godina doživi ovo
Željko Samardžić održao prvi od tri zakazana koncerta u Sava centru
15/12/2025
Saznajte višeDom Ljiljane Blagojević sada je u Surduku, napustila je Beograd i mir pronašla u ovoj skromnoj kući
Dom Ljiljane Blagojević daleko je od gradske gužve i buke
14/12/2025
Saznajte višeVanbračni sin Marinka Rokvića priznao: Sve bi bilo drugačije da Slavica nije umešala prste
Vanbračni sin Marinka Rokvića otvorio dušu, ovo je istina o odnosu sa Slavicom
14/12/2025
Saznajte višeDžordž Kluni dao obećanje Amal! U Holivudu više ništa neće biti isto
Džordž Kluni ponovo je privukao veliku pažnju javnosti nakon što je otvoreno govorio o pravilu koje ima u braku sa suprugom Amal
14/12/2025
Saznajte višeNekada železnička stanica, danas hotel i restorani: Ovo je kuća Emira Kusturice u Crnoj Gori
Kuća Emira Kusturice pretvorena je u hotel i restorane, pogled na more osvaja odmah
14/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)