Mira Banjac proživljava teške dane. Nedavno se suočila sa ozbiljnim zdravstvenim problemima, zbog kojih je bila prikovana u krevetu bolnice mesecima. Glumica je zbog bola u kolenima i sepse bila primorana da se dugo leči, ali nakon izlaska iz bolnice, počela da je da živi malo povučenijim životom.
Dalibor Danilović
Jedno od najvećih imena našeg glumišta se nakon izlaska iz bolnice plašila da neće više moći da stane pred kamere, ali, prema sopstvenom priznanju, u poslednje vreme odbila je sve poslovne ponude. Glumica koja za nekoliko meseci proslavlja 94. rođendan navela je da se potpuno povukla u svoja četiri zida.
Pročitajte: Prelep salonac nadomak Dunava - Ovde Mira Banjac živi sa sinom Branom, svaki kutak priziva uspomene FOTO
Dalibor Danilović
- Danima ne izlazim iz kuće i mada su me mnogi zvali, odbila sam sve poslovne ponude. Ne dajem ni intervjue, u suštini sve sam sam po ko zna koliko puta ispričala - navela je Banjac za domaće medije, koja ni u jednom trenutku nije rekla da zvanično prestaje sa radom. To ne čudi, jer je glumački poziv njen život, što je više puta isticala, kao i jednom prilikom za svoj rođendan:
- Poželela sam samo da budem zdrava, da mogu da radim i da nikada ne mirujem, a ne da me zalivaju kao biljku.
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (1)
Posle 100 godina rada, povukla se... stvarno strasno...