Devojčica iz filma Mrtav ladan danas izgleda ovako
“Neću da ti kažem, ćelavi”, kultna je replika srpske kinemagrafije, koja uvek izazove smeh. Izgovorila ju je, pre dve decenije, šestogodišnja Tara Manić u komediji “Mrtav ladan”.
- Bila sam mala i ne sećam se nekih stvari, ali mi je mama rekla da ta rečenica nije ni bila u scenariju. Srđan Žika Todorović mi je sugerisao da mu to kažem ispričala je jednom prilikom Tara.
- Replika je bila deo reklame za film, pa su je ljudi zapamtili još pre premijere. Tokom snimanja niko nije mogao ni da pretpostavi da će biti ključna.
Pročitajte: Bili su dečaci koji su jurili za magijom sedme umetnosti - Gde su i šta rade Čarli, Piter i Kosta iz filma Tri karte za karte za Holivud
Youtube printscreen
Tara Manić rođena je u Beogradu 1994. godine. Mada je dvanaest godina išla u školu glume, pomenuta uloga bila je prva i poslednja koju je snimila. U gimnaziji je odlučila da će studirati režiju, pa je upisala FDU.
Diplomirala je 2017. godine na Katedri za pozorišnu i radio režiju kao student generacije, u klasi Alise Stojanović i Igora Vuka Torbice.
Na matičnom fakultetu danas ima zvanje stručnog saradnika, a predstave u njenoj režiji gostovale su u brojnim evropskim zemljama.
Pročitajte: Ponovo je gledamo u seriji Greh njene majke - Neda živi na drugom kontinentu, jedan Viktor joj je sve i danas izgleda ovako
Youtube printscreen
Iako “neću da ti kažem, ćelavi” čuje skoro svakodnevno, Tara kaže da sama nikada ne izgovara tu rečenicu.
Na pitanje, po čemu pamti snimanje filma “Mrtav ladan”, odgovorila je da se uglavnom seća pauza između setova, kada se družila sa glumcima.
- Stalno smo se kladili u žvake sa marcipanom koje su tada bile hit, igrali smo fudbal ili “ne ljuti se čoveče”. Nismo ostali u kontaktu, ali se uvek srdačno pozdravimo kada se sretnemo i svi se iznenade kako sam porasla. (smeh)
Slične Vesti
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (1)
Al je ga*na.