Stevan Piale - Brat Vuk miljenik pripadnica lepšeg pola
Stevan Piale, zvezda serije „Igra sudbine“, oduvek je važio za lepo vaspitanog mladića, a poslednjih godina i porodičnog čoveka. Centar njegovog sveta su supruga Una i ćerka Rosa, ali popularni glumac ne krije da mu je značajna podrška koju mu pružaju mama Nataša i pet godina mlađi brat Vuk.
- Oni su mi, uz Unu, najbolji prijatelji - izjavio je svojevremeno.
Stevan Piale - Brat Vuk najveća životna podrška
Idilično detinjstvo braće Piale, koji su odrastali u Zemunu, uz roditelje i babu, 1993. godine prekinula je saobraćajna nesreća posle koje je njihov otac ostao u kolicima.
‒ Zaista sam imao turbulentno odrastanje. Tata nije bio tu jedno pet godina jer je išao po bolnicama, pa se vratio. Mama, brat i ja preuzeli smo brigu o svemu. Ali, uvek smo bili porodica ‒ prisetio se Stevan u jednom intervjuu.
Braća Piale i danas su bliski kao u dečačkim danima, o čemu svedoče i fotografije koje objavljuju na društvenim mrežama. Za razliku od starijeg brata, koji je krenuo glumačkim putem, mlađi se opredelio za sport. Završio je Sportsku akademiju i radi kao personalni trener.
Pročitajte: On je bio navijač, ona ćerka mezimica čuvenog psihijatra - Stevan i Una Piale na početku su delovali kao nemoguća kombinacija
Fizički izgled Vuka Pialea, koji se zahvaljujući intenzivnim treninzima može pohvaliti mišićavim telom, nije promakao ženskom svetu. Ipak, njegovo srce još pre neku godinu osvojila je devojka po imenu Jovana, sa kojom se 2019. venčao u Zemunu.
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)