Tamara Ekleston trenutno se odmara u toplom Dubaiju. Zgodna 31-godišnja mama uživa u suncu i moru u društvu svoje ćerkice Sofije koja još nema dve godine i supruga Džeja Rutlenda.
Otkako je postala majka, Tamara se ne odvaja od svoje ćerkice, koja je već sada prava svetska putnica.
Čitava porodica je uživala u moru, suncu i zabavnim igrama na toplom pesku, a Tamara je tom prilikom pokazala svoju neverovatnu liniju. Jednostavni bikini s leopard uzorkom pokazao je svu raskoš fit figure o kojoj zgodna mama svakodnevno brine i koja je rezultat zdrave ishrane u kombinaciji s redovnom vežbom.
Tamara je i tokom trudnoće vodila računa fizičkoj aktivnosti i zahvaljujući tome nije nakupila puno kilograma, a ubrzo nakon porođaja se vratila redovnom vežbanju.
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)