Glumica Ema Votson dobila je glavnu ulogu u filmu "Bling ring". Film Sofije Kopole biće snimljen po istinitoj priči grupe tinejdžera koji su tokom nekoliko meseci "harali" Holivudom i pljačkali kuće slavnih kao što su Orlando Blum, Paris Hilton, Megan Foks, Rejčel Bilson, Lindzi Lohan i drugi.
Votsonovoj će biti poverena uloga jedne od pljačkašica, a još uvek nije poznato ko će tumačiti ostale uloge. Kopola je najavila da planira da prikaže "otrežnjujući pogled na opsesiju modernom kulturom".
Grupa "Bling ring" opljačkala je od oktobra 2008. do avgusta 2009. više od 50 domova slavnih, a neke od njih i više puta, i odnela nakit, odeću i druge predmete u vrednosti od oko tri miliona dolara.
Izvor: Mondo
Slične Vesti
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)