Pop duo Flamingosi nastupio je proteklog vikenda u beogradskom klubu Magacin. Ognjen Amidžić i Marinko Madžgalj bili su specijalni gosti „Palma de Majorka“ žurke u organizaciji Rapsodi travela, a tokom večeri podelili su i više aranžmana za ovu destinaciju. Tako će tokom Leta put Majorke krenuti voditeljka emisije „Sve za ljubav“ Katarina Šišmanović, ali i njena imenjakinja Katarina Ostojić Kaja.
Nastupu Flamingosa prisustvovalo je skoro tri hiljade ljudi, a svirka je trajala nešto duže od tri sata. U klubu su pored nagrađenih viđeni i Slavko Beleslin sa lepšom polovinom, Aleksandar Kubura, Suzana Mančić i mnogi drugi.
Slične Vesti
Pročitajte još
Sestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)