Folk pevačica Dragana Mirković nastupala je na Evropskom prvenstvu u odbojci koje se održava u Austriji i Češkoj kao ambasador odbojkaša. Pesmom „Riding through the fire“ Gaga je upriličila samo jedno od brojnih večeri na kojima je pevala.
Popularna pevačica je rekla da je bila veoma iznenađena kada su je organizatori Evropskog prvenstva pozvali da bude ambasador.
- Nisam znala šta da kažem na taj poziv – otkrila je Mirkovićeva za emisiju „Ekskluziv“.
- Iskreno nisam znala šta bi tu bi moj posao tako da sam bila zbunjena. Velika je čast biti ambasador na jednom takvom sportskom takmičenju.
Ipak, kada je Dragana prihvatila novu ulogu nastao je problem oko pesama koje bi trebalo da otpeva. Da zlo bude veće, rekli su joj da mora da peva svakog dana kad su se igrale utakmice.
- Nisam znala šta bi trebalo da pevam, pošto moje pesme zna publika u Srbiji, ali ne i oni iz drugih zemalja, a oni su me pitali da li imam neku pesmu na engleskom jeziku. Pohvalila sam se da mi je jedan album na tom jeziku.
Izvor: Novostionline
Slične Vesti
Pročitajte još
Udala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)