Ninu Radulović-Lečić, svoje skorašnje pojačanje, čelnici Televizije „Pink“ odlučili su da bace u vatru poverivši joj novi politički tok šou „Zaštićeni svedok“.
- Televizija „Pink“ polaže izuzetne nade u Ninu jer je reč o osobi koja je završila studije žurnalistike, ume da se izbori sa sagovornicima i uz to je i vrlo prijemčiva oku gledalaca zbog svoje fotogeničnosti - za „Alo!“ je izjavio direktor promotivnog sektora Televizije „Pink“ Darko Popović.
Osim činjenice da će Nina Radulović-Lečić voditi ovaj program, zanimljivo je da će jedan od gostiju biti osoba čiji identitet neće biti poznat javnosti, što znači da će gledaoci moći da vide njegovu siluetu, a glas će mu biti modulisan. Na čelu projekta „Zaštićeni svedok“ je novinarka Tanja Jordović sa ekipom informativnog programa „Pinka“, a emitovanje emisije očekuje se za 10 dana.
Slične Vesti
Pročitajte još
Dejan Stanković stigao na Marakanu, od danas je ovo njegov novi posao, rekao zbogom Rusiji
Dejan Stanković ponovo trener Crvene zvezde
22/12/2025
Saznajte višeTri godine tuge teške kao olovo: Na današnji dan preminuo je Marinin i Futin sin
Godišnjica smrti Milana Laće Radulovića
22/12/2025
Saznajte višeSvi pričaju o Bekamovima: Da li su Dejvid i Viktorija “otpratili” sina Bruklina ili on njih?
Porodica Bekam u sukobu sa Bruklinom
22/12/2025
Saznajte višeBojan Marović žrtva prevare: Krivična prijava je podneta
Bojan Marović žrtva prevare
22/12/2025
Saznajte višeĆerka Ane Sević napunila 5 godina: Slavljenica kao med, a torta je posebna priča
Ćerka Ane Sević napunila 5 godina
22/12/2025
Saznajte višeSuzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)