
Španski kralj Felipe VI, kraljica Leticija i princeze Leonor i Sofija otputovali su na Majorku , gde su posetili muzej Son Maroig koji slavi lik i delo nadvojvode Ludviga Salvatora od Austrije.
I ovog puta kraljica je bila u centru pažnje zbog svog modnog izbora. Naime, ona je za ovu priliku odabrala haljinu brenda Uterqüe A kroja vizuelno sužava struk, a koja je i istakla njen preplanuli ten.
View this post on Instagram
Pročitajte još
Princ Mihailo Karađorđević danas prima čestitke, poseban dan u Topoli
Princ Mihailo Karađorđević slavi 40. rođendan
15/12/2025
Saznajte višeKraljica Kamila ne krije razočaranje, Božić će ove godine biti drugačiji
Kraljica Kamila Božić će proslaviti bez svoje dece
14/12/2025
Saznajte višePorodica Karađorđević obeležila krsnu slavu, liturgija služena u dvorskoj kapeli na Dedinju
Porodica Karađorđević obeležila krsnu slavu
13/12/2025
Saznajte višeHari i Megan na korak do dirljivog preokreta, deca će konačno biti zajedno
Šuška se da su Hari i Megan na korak od izuzetno važnog i emotivnog koraka za čitavu porodicu
12/12/2025
Saznajte višeDošlo je vreme... Kralj Čarls se u 21h vanredno obraća naciji
Kralj Čarls se u 21h obraća naciji, i tada će, kako najavljuju britanski mediji, otkriti detalje svog zdravstvenog stanja
12/12/2025
Saznajte višeBlizanci princa Alberta i princeze Šarlin slave 11. rođendan, nove fotografije svi komentarišu
Blizanci princa Alberta i princeze Šarlin slave 11. rođendan
10/12/2025
Saznajte više