Postavljanjem proizvoda osam malih preduzetnika na police odabranih RODA marketa, uz višemesečne pripreme koje su tome prethodile, počeo je jedinstveni projekat „Super Srbija“, sa ciljem podsticanja domaćih preduzetnika.
Kako je izgledao preduzetnički put „od ideje do police“, javnost će saznati u televizijskoj emisiji „Super Srbija“, koja će se od 21. oktobra emitovati svake nedelje na TV PRVA u 18.45.
Kako bi svoje proizvode adekvatno pripremili za policu i kasnije promovisali, preduzetnicima je pružena maksimalna stručna i moralna podrška, a proizvodima koji budu osvojili srca potrošača i gledalaca tokom tri meseca trajanja Super Srbije, biće obezbeđeno mesto na polici i nakon završetka projekta.
Matija Protić, direktor područja marketinga u Mercatoru ovom prilikom izjavio je: „Svi proizvodi koje imamo na policama Roda marketa u okviru projekta „Super Srbija“ su plod kreativnosti i velike posvećenosti srpskih preduzetnika. O njihovoj posvećenosti najbolje govori vreme i trud koji su uložili zajedno sa našim stručnjacima, da bi njihovi proizvodni pogoni i sami proizvodi ispunili sve standarde i na kraju se našli na našim policama. Veoma nam je drago što smo danas u prilici da našim kupcima ponudimo ove jedinstvene i veoma kvalitetne proizvode. Upravo će naši kupci imati poslednju reč, jer će kupovinom proizvoda podržati srpske preduzetnike koje su kroz Super Srbiju dobili svoju veliku šansu.“
Na specijalnoj polici „Super Srbija“ u odabranim RODA megamarketima, svi zainteresovani će od 8. oktobra moći da kupe proizvode osam domaćih preduzetnika, učesnika projekta „Super Srbija“:
-
prirodni dezodorans u stiku (nana, vanila, lavanda, limun)– „Freshka gora“
-
set aksesoara za pse – „Kiki Pet Accessories“
-
med sa dodacima (borovnica, malina, seme koprive, kakao prah, čija seme) – „ Zlato u tegli“
-
Peglana paprika, ajvar blagi i ajvar ljuti – „Radanska ruža“
-
Konstruktor set za gradnju i konstruktivnu igru - „Archiplay“
-
Čili umak, paradajz sos, dimljeni sušeni paradajz u maslinovom ulju – „Fatalni začini“
-
Carski sir, sir sa žalfijom, sir sa lavandom – „Sirana Jovanović“
-
Kraft pivo - „Razbeerbriga“
Projekat Super Srbija možete pratiti i na društvenim mrežama:
Pročitajte još
Kad se spoje sirova emocija i pop glamur: Sara Jo i Biba u nezaboravnom duetu!
Pesma i spot Nikad dosta, Sara Jo i Biba
27/04/2025
Saznajte višeBrzi doručak Kristine Radenković topi kilograme i ubrzava metabolizam, a sprema se za 5 minuta
Recept Kristine Radenković za brzi doručak je ukusna kombinacija sastojaka
27/04/2025
Saznajte višeOdržana 11. Pro-femina, konferencija magazina Lepota i zdravlje
U organizaciji magazina Lepota i zdravlje, u četvrtak 24. aprila, u Palati umetnosti Madlena u Beogradu, održana je 11. konferencija Pro-femina
25/04/2025
Saznajte višePita sa makom Suzane Mančić bolja od svake štrudle, dok se peče osvaja mirisom
Recept za pitu sa makom Suzane Mančić ne može biti lakši
25/04/2025
Saznajte višeProlećni sadržaj na društvenim mrežama: Kako Galaxy S25 donosi osveženje vašim objavama
Samsung Galaxy S25 Ultra je telefon koji će vaše ideje pretočiti u savršen sadržaj
25/04/2025
Saznajte višeU selu lepše nema! Rada Manojlović uredila rodnu kuću, za ovu prostoriju dala bogatstvo
Rodna kuća Rade Manojlović u selu Četereže je njen dom
24/04/2025
Saznajte više