Kompanija Huawei još jednom je opravdala svoj status lidera u svetu inovacija i pametnih telefona. Na događaju koji je organizovan u renoviranom prostoru Huawei Experience Store-a u Ušće Shopping Centru, Huawei je najavio sjajnu pogodnost koja će obradoviti najvernije korisnike Huawei pametih telefona.
Za ljubitelje vrhunske tehnologije Huawei je pripremio nekoliko iznenađenja, a prvo među njima je renovirana prodavnica Huawei Experience Store u Ušće Shopping Centru koju je Huawei posvetio svim svojim korisnicima, prilikom otvaranja premium radnje brenda.
„Drago nam je što ste ponovo sa nama i što pratite put kompanije Huawei, put koji bez premca vodi ka vrhu, pomera granice i postavlja trendove. U susret najnovijem telefonu naše čuvene P serije, pripremili smo niz iznenađenja za vas, a najbolji mobilni telefon iz Huawei P serije će vas sve ostaviti bez daha“ – izjavio je Dragan Jovanović, Retail Direktor kompanije Huawei.
Naime, Huawei je pozvao svoje najveće fanove da među prvima kupe najbolji mobilni telefon iz P serije oslanjajući se na odlično dosadašnje iskustvo sa Huawei pametnim telefonima, budući da novi P još uvek nije dostupan na globalnom tržištu. Svi koji se odluče na ovaj potez u periodu od 20.02.2019. do 10.03.2019. god, dobijaju od kompanije Huawei vredan poklon – SONY PLAYSTATION PS4 slim 500GB. Tako će pravi ljubitelji Huawei mobilnih telefona, odnosno 50 najbržih, uživati ne samo u telefonu koji predstavlja najnovije dostignuće na globalnom tržištu inovacionih tehnologija, već i u čuvenoj gejming konzoli. Dakle, nije potrebno da znate karakteristike najnovijeg Huawei P telefona, niti broj pixela njegove kamere, dovoljno je samo da znate da je najbolji P koji dolazi!
Huawei P serija doživeće svoju zvaničnu svetsku premijeru 26. marta ove godine na svečanosti u Parizu, a oči tehnološke javnosti celog sveta usmerene su u ovom pravcu, iščekujući dolazak najboljeg telefona Huawei P serije do sada. Lokalno predstavništvo kompanije Huawei će, u čast svetskoj premijeri, obeležiti dolazak Huawei telefona P serije aktivacijom u Huawei Experience Store u Ušće Shopping Centru, gde će svi okupljeni gosti imati jedinstvenu priliku da vide i isprobaju najbolji P do sada.
Pročitajte još
Zimska idila koja se ne propušta: Viceroy Kopaonik
Mali je broj onih među nama koji bi zimu nazvali svojim omiljenim godišnjim dobom. Ali ove godine, uz novu ponudu hotela Viceroy Kopaonik, čak i oni koji se sklanjaju od hladnoće otkriće da je zima njihov najdraži period godine
04/12/2025
Saznajte višeZavršen 12. Japansko-srpski filmski festival (JSFF): Proglašeni pobednici u kratkom i dugom metru
Četvorodnevno izdanje 12. Japansko-srpskog filmskog festivala (JSFF) završeno je u Jugoslovenskoj kinoteci svečanom dodelom nagrada u kratkom i dugom metru
03/12/2025
Saznajte višeHumanitarni novogodišnji događaj da decu Prihvatilišta
Agencija Fabrika i ove godine organizuje tradicionalni humanitarni novogodišnji modni događaj za decu Prihvatilišta, koji će biti održan 14. decembra u 19 časova
03/12/2025
Saznajte višeGoran Bregović ekskluzivno u novogodišnjoj noći u Hotelu Grand na Kopaoniku
Spremite se za nesvakidašnji doček Nove godine na vrhu Balkana, uz zvuke truba, ženskih vokala i prepoznatljivih balkanskih melodija Gorana Bregovića, pretvorenih u jedinstveni novogodišnji spektakl u Hotelu Grand
03/12/2025
Saznajte višeA1 Ultra 5G je stigao - jače performanse mreže sada u gradskim centrima i ključnim poslovnim zonama; Try & Buy ponuda dostupna za nove korisnike
03/12/2025
Saznajte višeNa dan kada slavi sinu drugi rođendan: Marija Šerifović zakazala novi koncert
Marija Šerifović zakazala novi koncert
02/12/2025
Saznajte više
