Beograd je sinoć bio svedok spektakla kakav se retko viđa – Senidah je svojim prvim velikim solističkim koncertom na prepunom Tašmajdanu u organizaciji Skymusica, podigla letvicu na viši nivo!
Već pri samom startu, atmosfera je bila usijana, a čim je kročila na scenu, publika je pala u potpuni trans, pozdravivši je gromoglasnim aplauzom i višeminutnim skandiranjem.
Skymusic
Iako je poznata po svojoj čvrstini i samopouzdanju, Senidah je već nakon prve numere dozvolila emocijama da je preplave.
U trenutku koji će se dugo pamtiti, pevačica se slomila i pustila suze pred prepunim stadionom.
„Nikad mi se nije desilo da plačem, verovatno ću cmizdriti pred svaku pesmu, ali never mind. Hvala, Beograde.
Da nema vas, ne bi bilo ni svega ovoga”, izjavila je Senidah kroz suze, dok su aplauzi i ovacije odjekivale celim stadionom, potvrđujući njenu neospornu dominaciju na regionalnoj muzičkoj sceni i neraskidivu vezu sa publikom.
Uz posebnu energiju koja je prožimala koncert, Senidah je izvela i duet sa svojim specijalnim gostom Cobijem, oduševivši publiku numerom „Četiri strane sveta“.
Skymusic
Atmosfera je dostigla vrhunac, dok su iz publike, pored hiljade obožavalaca, Senidu bodrile i njene koleginice, legendarna Lepa Brena i Nataša Bekvalac.
Senidah je u jednom trenutku dodatno podgrejala ionako uzavrelu atmosferu kada je rekla: „Pitali su me ko će biti gost, hoće li biti ovaj, hoće li biti onaj, a ja ću reći – Brena is here!“, što je izazvalo erupciju oduševljenja među fanovima.
Nakon dva sata potpune euforije, koncert je završen spektakularnim vatrometom, ali publika nije želela da se rastane od svoje miljenice.
Skymusic
Na zahtev više od 10.000 ljudi, Senidah se vratila na scenu i izvela pesmu „Behute”, ostavljajući sve prisutne u transu i ekstazi.
Ova nezaboravna noć još jednom je potvrdila Senidu kao apsolutnu kraljicu urbane scene, koja je svojim talentom, harizmom i autentičnošću pokorila Beograd i učvrstila svoju neprikosnovenu poziciju na celokupnoj muzičkoj sceni regiona.
Kako je sinoć bilo na Tašmajdanu, pogledajte ovde:
Slične Vesti
Lepa Brena na Senidin koncert stigla u društvu NJE, zajedno ih niko nije očekivao
Senidin koncert okupio je brojne javne ličnosti
31/08/2024
Saznajte višePročitajte još
Dami od stila kao što je Aleksandra Radović pristaje upravo ovakav parfem, nosi dozu svežine
Omiljeni parfem Aleksandre Radović nosi dozu svežine
13/12/2025
Saznajte višeZa sreću i blagostanje pre Nove godine u kuću unesite ovih 7 stvari
Feng šui pravila za sreću u Novoj godini su...
11/12/2025
Saznajte višeKatalog prazničnih želja: Usrećite najdraže – Započnite godinu uz Lilly!
Lilly katalog 2025
10/12/2025
Saznajte višeOlimpijski centar „Jahorina“ i Skijališta Srbije potpisali sporazum o saradnji
10/12/2025
Saznajte višeHotel Viceroy Kopaonik i brend IVKO obeležili početak zimske sezone u znak zahvalnosti Kopaoniku
Hotel Viceroy Kopaonik i brend IVKO obeležili početak zimske sezone u znak zahvalnosti Kopaoniku
09/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)