Novogodišnja haljina Tamare Vučić oduševila je javnost! Prva dama Srbije uvek je besprekorno obučena, ali u ovako glamuroznom izdanju retko je viđamo.
Nova godina samo što nam nije zakucala na vrata, a sa njom nam stiže i praznična euforija, ali i pitanja: Gde, kako i u čemu ispratiti staru godinu?
Ata Images
Ukoliko ste rezervisali svoje mesto u omiljenom restoranu ili ste rešili da okupite mali krug odabranih u svom toplom i dekorisanom domu, pronašli smo stajling prve dame Srbije, odnosno haljinu koju je smelo ponela za jedan događaj.
Pročitajte: Vukanova novogodišnja čestitka za Tamaru Vučić - Sin je mami poželeo samo tri stvari FOTO
Kako smo mogli da vidimo na fotografiji, Tamara Vučić je pred objektiv stala u nežnoj crvenoj haljini koja je išla skroz do poda.
mirko tabašević
Novogodišnja haljina Tamare Vučić
Da je haljina toliko efektna govori u prilog činjenica da Tamara Vučić nije ponela ogrlicu, već je odabrala diskretnu narukvicu i gotovo nevidljive minđuše.
Pročitajte: Tatina sreća - Mali Vukan Vučić ima samo jednu želju za oca Aleksandra, Tamara ostala bez teksta
Elegantna haljina, osim što će privući pažnju gde god da se pojavite, biće udobna i moći ćete tokom cele noći opušteno da se provodite u njoj.
S druge strane, ukoliko ne volite crvenu boju i smatrate da vam ne stoji, možda bi trebalo da potražite ovakav model u drugoj boji.
mirko tabašević
Slične Vesti
Novogodišnja haljina Tamare Vučić koju ćete odmah poželeti, ali postoji jedna caka
Novogodišnja haljina Tamare Vučić oduševila javnost
31/12/2023
Saznajte višePročitajte još
Novogodišnje haljine za plus sajz žene, kilogrami se tope u njima
Novogodišnje haljine za plus sajz žene, modeli koji osvajaju na prvi pogled
12/12/2025
Saznajte višePoznati modni dizajner Bata Spasojević večeras je u hotelu Hyatt Regency Belgrade predstavio domaćoj publici novu kolekciju "Follow Your Heart II"
10/12/2025
Saznajte višeKako se obući za slavu? Ašok Murti zna odgovor, ovo je “ne, nikako”
Ašok Murti predlaže dres kod za slavu
09/12/2025
Saznajte višeModna ispovest Bate Spasojevića: Novu kolekciju pravio sam iz srca, za jednu posebnu ženu
Revija Bate Spasojevića u hotelu Hyatt Regency Belgrade
08/12/2025
Saznajte višeZašto nosimo šljokice za Novu godinu?
Zašto nosimo šljokice za Novu godinu? Ako se to nikada niste zapitali, krajnje je vreme
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (1)
Tamara Vucic, lepa, pametna, obrazovana,sposobna, elokventna, uspesna, empaticna... - u svakom smislu za primer, bas kao i njen suprug, Aleksandar Vucic!, obojr na ponos Srbije!