Tara Đoković princeza Vimbldona u najslađem izdanju
Novak Đoković sastao se sa Džejkobom Firnlijem u drugom kolu Vimbldona. I dok srpski teniser daje svaki atom svoje snage da savlada protivnika, na tribinama po ko zna koji put ima najlepšu publiku.
Clive Brunskill/Getty Images
Jelena Đoković pojavila se sa sinom Stefanom i ćerkom Tarom, kako bi pružila najveću podršku suprugu.
Pročitajte: Jelena Đoković izašla Karleuši na crtu - Iste papuče nose na dva potpuno različita načina, ko ih bolje kombinuje?
Jelena često bira ležerne kombinacije na ovakvim događajima, ali je ovog puta napravila presedan, pa smo imali prilike da je vidimo u elegantnom kompletu bež boje - širokim pantalonama i sakou, dok je ispod njega nosila belu majicu.
Ipak, niko nije ostao ravnodušan na pojavu Tare Đoković koja je svojom slatkoćom ukrala srca publike i svetskih medija.
novak.djokovic98/twitter
Mama je za Taru izabrala roze džemperić sa crvenim srcima, dok je u kosi nosila ukrasnu traku iste nijanse. Stefan je uz mamu i sestru bodrio tatu, a čini nam se da se iz dana u dan menja i izrasta u ozbiljnog dasu.
Slične Vesti
Pročitajte još
Novogodišnje haljine za plus sajz žene, kilogrami se tope u njima
Novogodišnje haljine za plus sajz žene, modeli koji osvajaju na prvi pogled
12/12/2025
Saznajte višePoznati modni dizajner Bata Spasojević večeras je u hotelu Hyatt Regency Belgrade predstavio domaćoj publici novu kolekciju "Follow Your Heart II"
10/12/2025
Saznajte višeKako se obući za slavu? Ašok Murti zna odgovor, ovo je “ne, nikako”
Ašok Murti predlaže dres kod za slavu
09/12/2025
Saznajte višeModna ispovest Bate Spasojevića: Novu kolekciju pravio sam iz srca, za jednu posebnu ženu
Revija Bate Spasojevića u hotelu Hyatt Regency Belgrade
08/12/2025
Saznajte višeZašto nosimo šljokice za Novu godinu?
Zašto nosimo šljokice za Novu godinu? Ako se to nikada niste zapitali, krajnje je vreme
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)