Zvezda poslednjeg nastavka "Fast & Furious" franšize, pojavila se na Diorovoj reviji u upečatljivom outfitu i zvanično ukrala slavu kompletnom događaju.
Svoju poslednju resort kolekciju za 2018, nova kreativna direktorka Diora Maria Gracia, prikazala je na interesantnoj lokaciji u Holivudu, gde su jedine kulise bile zadivljujuće planine Santa Monice.
Baš kao što je i sama kolekcija bila inspirisana Divljim Zapadom, kao i eksterijer događaja, upravo tako, uklopljena u ovu "divlju" priču izgledala je i prelepa glumiva.
Jedna od najvećih muza ove čuvene francuske modne kuće pojavila se na reviji obučena u crno od glave do pete, zakopčana do grla, ali na visokim potpeticama glamura i seksepila. Crni skinny jeans glumica je uparila sa pončom od velura, koji se isticao dugim resama i tankim kaišem na struku.
Klač torbica, klasične salonke i svilene čarape, sve u crnom tonu naravno. Jedini blago naglašeni aksesoari su biserne minđuše i statement avijatorke sa sjajnim staklima.
I zaista ništa više nije potrebno, ako posedujete stav i samouverenost sa kojima ćete poneti ovakvu kombinaciju.
Pročitajte još
Najudobnije cipele za najluđu noć: U njima možete plesati koliko god želite
Najudobnije cipele za najluđu noć
19/12/2025
Saznajte višeImate malu crnu haljinu u ormaru? Tamara Kalinić pokazuje kako da izgleda luksuzno
Tamara Kalinić pokazuje kako da izgleda luksuzno
18/12/2025
Saznajte višeModni duel Aleksandre Prijović i Aleksandre Radović, iste farmerke, dva potpuno različita stila
Modni duel Aleksandre Prijović i Aleksandre Radović, iste farmerke, potpuno drugačiji vajb
17/12/2025
Saznajte višeNovogodišnje haljine za plus sajz žene, kilogrami se tope u njima
Novogodišnje haljine za plus sajz žene, modeli koji osvajaju na prvi pogled
12/12/2025
Saznajte višePoznati modni dizajner Bata Spasojević večeras je u hotelu Hyatt Regency Belgrade predstavio domaćoj publici novu kolekciju "Follow Your Heart II"
10/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)