
Menekenka Rouzi Hantington Vajtli važi za jednu od najlepše obučenih žena Holivuda, a njena glamurozna modna izdanja se danima prepričavaju. Na događaju koji je organizovao magazin Harper's Bazaar britanska lepotica je još jednom dokazala kako ima istančan ukus za modu.
Naime, novopečena mama i verenica Džejsona Stetama, pojavila se sivom kariranom sakou sa duplim kopčanjem koji je ukrašen šljokicama u duginim bojama.
Najviše pažnje privukle su ljubičaste cipele sa šljokicama i crni kaiševi oko zglobova, koji su dodatno istakli njene izvajane noge.
Osim modnim izborom, manekenka je oduševila besprekornom figurom, koju je povratila odmah nakon porođaja.
Pročitajte još
Zašto nosimo šljokice za Novu godinu?
Zašto nosimo šljokice za Novu godinu? Ako se to nikada niste zapitali, krajnje je vreme
04/12/2025
Saznajte višeBritish Fashion Awards 2025: Naša Roksanda Ilinčić oduševila
British Fashion Awards 2025: Naša Roksanda Ilinčić oduševila
03/12/2025
Saznajte višePet kombinacija koje će vas spasiti u decembru kada ne znate šta da obučete
Pet kombinacija koje će zimu učiniti više nego podnošljivom i trendi
01/12/2025
Saznajte višeKraljica reciklaže: Leticiji je ovo omiljeni zimski komad u garderoberu, nosi ga 14. put
Kraljica Leticija obožava ovaj komad garderobe
28/11/2025
Saznajte višeNajbolje haljine za doček 2026. godine, zasenićete sve
Najbolje haljine za doček 2026. godine. ne zna se koja je lepša
28/11/2025
Saznajte višePočinje BLACK FRIDAY runda u FASHION COMPANY prodavnicama u Srbiji
Najveća shopping groznica godine stiže u Srbiju – Black Friday runda u Fashion Company radnjama počinje u četvrtak, 27. novembra i trajaće do nedelje, 30. novembra.
27/11/2025
Saznajte više