Nakon kineskog umetnika Ai Weieia i njegovih fascinantnih likova iz bajki, pariška robna kuća Le Bon Marché svoje će posetioce da iznenadi još jednim specijalom.
Ovoga puta, radi se o Iris Apfel čiji će lik i stilske figure na mesec dana zavladati izlozima i prodajnim prostorom pariške kuće luksuza. "Iris u Parizu" naziv je svojevrsne izložbe inspirsane njenim specifičnim stilom i životnom filozofijom kojom će se Iris uskoro predstaviti Parižanima.
Manifestacija počinje 27. februara, baš u vreme Pariške nedelje mode pa organizatori na otvaranju očekuju brojne modne face i sveta šoubiznisa. I Iris će prisustvovati otvaranju čemu se posebno veseli jer u Parizu nije bila gotovo deset godina.
- Nadam se da će ova izložba posetioce robne kuće Le Bon Marché inspirisati da pomere granice svog stila - objasnila je zašto je odlučila prihvatiti ponudu.
- Ne znam zašto se svi oblače tako predvidivo. Svi igraju na sigurno što je prava šteta.
Ako itko može da nas podstakne da u svoj stil unesemo malo nepredvidivosti i začina, onda je to sigurno Iris i jedva čekamo da vidimo kako će izgledati ovaj nesvakidašnja postavka.
Pročitajte još
Zašto nosimo šljokice za Novu godinu?
Zašto nosimo šljokice za Novu godinu? Ako se to nikada niste zapitali, krajnje je vreme
04/12/2025
Saznajte višeBritish Fashion Awards 2025: Naša Roksanda Ilinčić oduševila
British Fashion Awards 2025: Naša Roksanda Ilinčić oduševila
03/12/2025
Saznajte višePet kombinacija koje će vas spasiti u decembru kada ne znate šta da obučete
Pet kombinacija koje će zimu učiniti više nego podnošljivom i trendi
01/12/2025
Saznajte višeKraljica reciklaže: Leticiji je ovo omiljeni zimski komad u garderoberu, nosi ga 14. put
Kraljica Leticija obožava ovaj komad garderobe
28/11/2025
Saznajte višeNajbolje haljine za doček 2026. godine, zasenićete sve
Najbolje haljine za doček 2026. godine. ne zna se koja je lepša
28/11/2025
Saznajte višePočinje BLACK FRIDAY runda u FASHION COMPANY prodavnicama u Srbiji
Najveća shopping groznica godine stiže u Srbiju – Black Friday runda u Fashion Company radnjama počinje u četvrtak, 27. novembra i trajaće do nedelje, 30. novembra.
27/11/2025
Saznajte više

Komentari (0)