Džordž Majkl (47) razočaran je svadbenom ceremonijom kraljevskog para jer nije čuo ljubavnu pesmu "You and I", obradu kompozicije Stivi Vondera, koju je poklonio mladencima kao venčani dar.
- Nadao sam se da ću je čuti na nekoliko sekundi tokom BBC-jevog prenosa, ali to se ipak nije dogodilo. Izgleda da je puštena tokom TV prenosa u Norveškoj- napisao je muzičar na svom Tviteru.
Ipak, dodao je da je najvažnije da se pesma svidela mladencima i drugima zbog čega je njegova misija ispunjena.
Pevač je bio blizak prijatelj Vilijamove pokojne majke, princeze Dajane, koju je upoznao na dobrotvornoj zabavi. Džordž, koji je inače homoseksualne orijentacije, kasnije je senzacionalno izavljivao kako je preminula princeza bila zaljubljena u njega.
Slične Vesti
Princ Vilijam otkrio šta je uradio kada su mu javili za smrt majke
Smrt princeze Dajane princa Vilijama proganjala je pune dve decenije...
24/05/2021
Saznajte višePročitajte još
Udala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)