Dragana Džajić, ćerka fudbalske legende Dragana Džajića, pre pet meseci se udala za Miloša Ivanovića, brata teniserke Ane Ivanović, i sada sa nestrpljenjem iščekuju da njihova porodica postane bogatija za još jednog člana.
Dragana nosi dečaka, a vest o trudnoći je stigla neposredno posle svadbe. Kako modna dizajnerka otrkiva saznanje da će postati roditelji ih je veoma obradovalo posebno jer nisu očekivali da će se to dogoditi u skorije vreme.
View this post on Instagram

– Mnogo puta dobijala sam “ne” kao odgovor na pitanje mogu li da ostanem u drugom stanju. Ipak, duboko sam verovala da ću se ostvariti u ulozi majke. Dokazala sam sebi, pre svega, da čovek može mnogo toga ako je borac i ako ima unutrašnju stabilnost na kojoj se zasniva poverenje u samog sebe – otkrila je Dragana.
Pročitajte još
Sergej i Kristina Ćetković ovako slave krsnu slavu, niko ne sedi za stolom
Sergej i Kristina Ćetković slave Svetog Nikolu
20/12/2025
Saznajte višeŽeljko Joksimović oduševio! Premijera večeras u 20:12h
Željko Joksimović snimio duet sa Sašom Matićem
20/12/2025
Saznajte višeKome, ako ne njoj? Tamari Grujić dodeljena nagrada, bravo!
Tamara Grujić dobila nagradu za filantropiju
19/12/2025
Saznajte više