Zorana Jovanović je u komentarima ispod jednog svog vloga objasnila kako ona vidi ulogu žene i kako žena treba da se ponaša, što je izazvalo buru komentara u javnosti.
Blogerka je porčila da u suštini žena ne treba da se prikazuje moćnijom od muškarca, jer to nije pravi načn za postizanje dobrog dnosa:
- Žena uvek treba da deluje manje moćno, da manje zarađuje i da joj muž bude glavna preokupacija, a na njemu je da ona poželi da bude moćna samo za njega - nepisala je Zorana, a na ovo je reagovala Isidora Bjelica na svoj, oštar način.
- Misljenje je kao d**e i svi ga imaju, međutim, kada mišljenje dolazi od nekog ko je uzor devojčicama - blogerke, treba se ozbiljno zabrinuti. Toliko je nasilja u porodici, toliko ubistava supruga, bivših supruga, ljubavnica, bivših ljubavnica, majki, tetki, komšinica... da je veliki zločin podržavati tu mazohističku patrijahalnu energiju na našim prostorima. Reči imaju energiju i pažljivo sa njima! - napisala je između ostalog Isidora.
Pročitajte još
Ilda Šaulić objavila novi album: Marko Đurovski je kriv za sve! Ovo sam sasvim drugačija ja!
Ilda Šaulić objavila novi album "Novo doba"
19/12/2025
Saznajte višeDragan Džajić o stanju supruge Branke: Onesvestila se sinoć, noć je provela u bolnici
Dragan Džajić o stanju supruge Branke
19/12/2025
Saznajte višeČestitamo! Una i Stevan Piale čekaju treće dete
Una i Stevan Piale čekaju treće dete
19/12/2025
Saznajte višeAnđelkina novogodišnja dekoracija spremna! Jakša, Čarna i Boža imaju najlepšu jelku u kraju
Novogodišnja dekoracija Anđelke Stević Žugić ostavlja bez daha
19/12/2025
Saznajte više
