Tijana Prica na Pinku je provela 17 godina, sada otkrila zašto je otišla

Tijana Prica na Pinku je provela 17 godina, sada otkrila zašto je otišla

Autor: | 06/08/2025

0

Tijana Prica, početkom prošle godine,otišla je sa Pink televizije, gde je zajedno sa koleginicom Bojanom Lazić vodila emisiju “Premijera”.

O toj odluci gledaoce je obavestila putem Instagram naloga, a u objavi je napisala:

“Sa 17 godina sam ušla u ovu kuću, 17 godina kasnije izlazim iz nje zahvalna na svemu što sam na ovoj adresi naučila. Od ankete na ulici, do novinara saradnika, pa sve do emisije “Premijera”, za koju sam dala celu sebe, korak po korak. Zahvalna svima i svemu”.

Nedugo zatim stigla je vest da je voditeljka prešla na K1 televiziju, gde ponovo radi u tandemu sa Ognjenom Nestorovićem.

Pročitajte Miloš Radenković pre dva meseca operisao kičmu, danas ima važnu poruku

Godinu i po dana kasnije, Tijana Prica otkrila je zbog čega je otišla sa Pinka.

- Ja sam poslednje dve godine stalno bila nezadovoljna što radim vikendom. Zapravo, bila sam u problemu zbog porodice, jer je nedelja dan kada su oni svi zajedno.

- Splet okolnosti je bio takav da se dogodila situacija kada sam ja mogla sebi da kažem: Sad je OK da ti nastaviš dalje – priznala je Tijana, u razgovoru za podkast Buner.

G.G./ATA Images

 

Voditeljka godinama uživa u skladnom braku sa Bojanom Pecićem, njenom ljubavlju iz školskih dana.

Par ima dvoje dece: u junu 2018. dobili su sina Kostu, a u maju 2020 pridružio im se još jedan dečk kojem su dali ime Rastko.

Marija Mladjen/ATA Images

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentari (0)

Loading
Eva Čubrović Antonio Ahel/ATAImages

Pročitajte još

Najnovije vesti