Slađana Milošević, jugoslovenska muzička zvezda druge polovine 20. veka, preminula je 26. marta 2024. godine od posledica teške bolesti.
Luka Šarac
Sahranjena je dve nedelje kasnije, na beogradskom groblju Lešće, u prisustvu najužeg kruga porodice i prijatelja.
Pročitajte Dado Topić potresnim rečima ispratio svoju princezu na neki drugi svet - Samo si jednom rekla...
Slađana Milošević, iza koje su ostali brojni hitovi, jedno vreme živela je i radila u inostranstvu. Najduže se zadržala u Americi. Malo je poznato da je bila velika zvezda i u Rusiji, gde je objavila nekoliko albuma, od kojih je jedan prodat u preko milion primeraka.
Izvor blizak pevačici je, nakon njene smrti, u izjavi za Kurir potvrdio da je odlično zarađivala od autorskih prava. Istovremeno, imala je i brojne nekretnine.
- Slađana je živela u stanu na Novom Beogradu, koji je bio u njenom vlasništvu. Pored toga, ona je imala i luksuzan automobil marke "audi". Nakon smrti roditelja zajedno s braćom nasledila je nekretnine na Dedinju i Banovom brdu, kao i ogromno imanje u Sremu, koje je bilo u vlasništvu njenih predaka – naveo je sagovornik.
Luka Šarac
Slađanin brat Goran Milošević, nekada pevač Generacije 5, u mlađim danima važio je za veliku zvezdu, ali i jednog od najlepših muškaraca na ovim prostorima. Iako se odavno povukao iz medija, mnogi se još uvek sećaju harizmatičnog pevača koji je osvajao glasom i stasom.
Ipak, malo je poznato da je Slađana Milošević imala još jednog rođenog brata.
- Zapravo, nas ima troje. Mog brata Gorana svi znate, ali mi imamo još jednog brata. On se zove Živko Milošević, nije javna ličnost. Po zanimanju je instruktor borilačkih veština – otkrila je svojevremeno rok zvezda.
S obzirom da Slađana nije imala decu, njena imovina pripala je rođenoj braći.
Pročitajte još
Bogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)