Zdravstveno stanje Milice Milše posle njene objave na Instagramu, tema je o kojoj se priča. Glumica, koja se bavila i manekenstvom, imala je zavidno držanje i figuru na kojoj su mogle sve koleginice da joj pozavite.
Gloria Arhiva
Nažalost, u jednom trenutku usledila je povreda od koje nikako nije uspevala da se oporavi. Po njenim tvrdnjama sve je bilo tolikog obima da u jednom času od bolova nije mogla da se kreće.
Zahvaljujući doktoru i prijatelju uspela je da prebrodi probleme, ipak svake godine za svaki slučaj je na terapijama. Povredila sam meniskus i trpela bolove mesec i po pre nego što sam zatražila pomoć.
- Posle intervencije sam mirovala čitava dva dana i već trećeg bila na setu. Tretmani plazmom koje je osmislio moj kum, prijatelj i brat doktor Milan Mileusnić, koji je nažalost preminuo, održavaju me u životu.
Pročitajte 25 godina su Žarko i Milica u braku, a ko bi rekao da je razlika u godinama tolika?
- On mi je spasao kolena, sanirao povrede koje su nastale na probi jedne predstave. Kad god zagusti, odlazim u njegovu kliniku i doktori me bukvalno dižu iz mrtvih - rekla je ranije glumica.
Zdravstveno stanje Milice Milše i dalje je narušeno, ali čini se da se ona odlično nosi s tim. Vedrog je duha, a otkrila je i da je krenula na djjetu te nosi haljine čak dva broja manje.
Ipak, maločas je objavila fotografiju sa fizikalne terapije na kojoj je kako je istakla deseti dan za redom. Mada je, po mišljenju mnogih pratilaca, nesvakidašnja jer se glumica nalazila u đakuziju.
Da li je zbog istog problema završila ponovo na tretmanima i terapijama, ne znamo, ali osmeh ne skida sa lica tako da verujemo da bolovi su skoro pa prošli te će se uskoro vratiti svakodnevnim obavezama.
Pročitajte još
Kome, ako ne njoj? Tamari Grujić dodeljena nagrada, bravo!
Tamara Grujić dobila nagradu za filantropiju
19/12/2025
Saznajte višeIlda Šaulić objavila novi album: Marko Đurovski je kriv za sve! Ovo sam sasvim drugačija ja!
Ilda Šaulić objavila novi album "Novo doba"
19/12/2025
Saznajte višeDragan Džajić o stanju supruge Branke: Onesvestila se sinoć, noć je provela u bolnici
Dragan Džajić o stanju supruge Branke
19/12/2025
Saznajte višeČestitamo! Una i Stevan Piale čekaju treće dete
Una i Stevan Piale čekaju treće dete
19/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)