Novogodišnji nastup Cece Ražnatović na trgu u Herceg Novom kako tvrde mediji jedan je od najplaćenijih ove godine, a kako i ne bi bio kada je folk diva napravila atmosferu koju će Novljani pamtiti dugo.
Kada je izašla na scenu nastao je pravi lom, a publika je od reči do reči znala svaku pesmu i sve vreme je sa pevačicom pevala uglas.
Muzička zvezda imala je na sebi dugački sivi kaput sa kristalima, koji vredi desetine hiljada evra i ravnu kosu, i kao i uvek dovela je atmosferu do usijanja.
Ona je u ponoć poželela publici srećnu Novu 2025. godinu, a onda je prvo prišla devojci koja peva prateći vokal na njenim nastupima, zagrlila je i poljubila, a onda je išla redom i pozdravila se sa članovima benda.
U jednom trenutku na scenu je izašao i reper Mihajlo Veruović Vojaž, sa kojim Ceca ima duet "Muškarčina" kada je publika potpuno pala u trans.
Ceca je na crnogorskom primorju pevala do sat vremena posle ponoći a ovaj doček će sigurno svi kojih je kako prenose crnogrski mediji bio više od 40.000 pamtiti jer uprkos ne tako sjajnim vremenskim uslovima, atmosfera je bila na vrhuncu.
Pročitajte: JK i Ceca obukle istu haljinu, zbog jednog detalja svi bi je za doček!
Podsećanja radi, folk diva je za godinu koju smo sačekali pre nešto više od 10 sati najavila brojne poslovne projekte, od kojih je najbitniji svakako veliki solistički koncert na Ušću.
Posle 12 godina Ceca će zapevati pred beogradskom publikom 28. juna ove godine za kada je najavljen nezapamćeni spektakl.
Do tada bi trebalo da objavi i novi studijski album koji će promovisati tokom turneje koju planira za 2025. godinu, a svaki slobodan trenutak koristiće da provodi sa najmilijma.
Večeras nastupa na Kopaoniku za reprizu dočeka nakon čega će uzeti kraći odmor i otrčati u zagrljaj unučićima Željku, Krstanu i Isaiji za koje je odavno spremila novogodišnje poklone.
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)