Novogodišnja želja Igora Lazića čeka da bude ispunjena
Muzičar Igor Lazić godinama je u skladnom braku sa petnaest godina mlađom suprugom Suzanom.
Amir Hamzagic/ATAImages
Par se venčao u leto 2015. godine, a romantična ceremonija upriličena je na obali mora, u mestu Ljuta, kod Kotora.
Uprkos velikoj želji, Nigor i Suzana nisu se ostvarili kao roditelji, ali ne odustaju od borbe za potomstvo.
Pročitajte: Nigor i Suzana godinama se bore za potomstvo i ne odustaju: S medicinske strane sve je u redu, ali...
- Proširenje porodice globalni je problem mladih bračnih parova. Ne znam šta je razlog te sve češće prepreke, da li zbog toga što su nas bombardovali, što nas je jad snašao sa svih strana i što živimo život ispunjen stresom. Bili smo na pregledima koji su pokazali da je s medicinske strane sve u redu, ali kao i sve drugo, ovaj problem ide iz naših glava – pričao je Igor.
- Možda nam zbog preterane želje ne uspeva da postanemo roditelji – dodao je.
Bivši član grupe „Montenigersi” i njegova supruga ne gube nadu da će proširiti porodicu. Oni koji poznaju Igora Lazića slažu se da bi bio predivan otac.
- Želimo bebu, ali nešto nas koči. Onda kada očajnički nešto želiš, to se ne dešava. Desi se kad se najmanje nadaš. Ako Bog da, i to će se dogoditi – ima običaj da kaže Nigor, govoreći o borbi za potomstvo.
Marija Mladjen/ATAImages
Na izmaku 2024. godine, Igor Lazić otkrio je i svoju novogodišnju želju.
- Kad pogledam unazad, mogu reći da sam ostvaren čovek – situiran sam, oženjen. Moja novogodišnja želja je da se napokon neka deca pojave u mom životu. To je moja želja i želja moje supruge. Videćemo. Ne odlučujem ja o tome, već onaj gazda gore – poručio je muzičar pred kamerama TV Prva.
Pročitajte još
Znate li koliko godina ima Viki Miljković? Danas joj je rođendan, a slavlje je duplo
Rođendan Viki Miljković je danas
18/12/2025
Saznajte višeKo želi može da čestita: Bivša supruga Dženana Lončarevića ne krije ponos, dugo je čekala ovaj dan
Sin Dženana Lončarevića završio fakultet
18/12/2025
Saznajte višeBiljana Ristić se vratila u Beograd, u osmoj decenije lepša je nego što je pamtimo
Biljana Ristić ponovo u Beogradu
18/12/2025
Saznajte višePraznični dom Lene Kovačević kao iz bajke: Spoj luksuza i novogodišnjeg duha
Dom Lene Kovačević oduševio
18/12/2025
Saznajte višeZdravko Čolić kakvog ne poznajemo, opušten i nasmejan u društvu prijatelja
Zdravko Čolić u društvu prijatelja
17/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)