Od kada se početkom ove godine i zvanično razvela od supruga Tonija Bijelića, Dragana Mirković živela je nekoliko meseci sama u porodičnom domu Ebenfurt.
Naslednici Marko i Manuela duže vreme živeli su na odvojenim adresama od roditelja, ali da muzička zvezda ne bi bila sama, oni su rešili da se vrate u velelepni dvorac na obodu austrijske prestonice.
Boško Karanović
Ipak, malo ko zna da je postojala ranije i beogradska vila Dragane Mirković koja se nalazila na Senjaku, a koju je pre mnogo godina od nje kupio njen kolega i dobar prijatelj.
Nije tajna da su pevači Dragana Mirković i Boban Rajović prijatelji i u privatnom životu, a u prilog tome govori i činjenica da se međusobno uvek podržavaju, gostujući jedno drugom na velikim koncertima.
Osim toga, Boban je pre nekoliko godina pazario i vilu na Senjaku od svoje kolegice Dragane.
Kako se tada šuškalo, pevač je ovaj luksuz platio 300.000 evra, a uložio je još 200.000 evra kako bi sve bilo po ukusu njegovih najmilijih, supruge i sinova.
Pročitajte: Dvorac Dragane Mirković danas izgleda ovako! Od porodičnog gnezda nije ostalo ništa
O renoviranju luksuzne nekretnine govorio je jednom prilikom.
- Uložili smo veoma mnogo novca u renoviranje kuće, ali i u opremanje. Najbitnije mi je da se osete porodična atmosfera i toplina.
Ono na šta sam posebno ponosan je ovaj akvarijum u koji sam potpuno zaljubljen - govorio je Boban, a onda je otkrio da na jedan detalj ni njegova majka nije ostala imuna.
- Kada je moja majka došla kod nas u posetu i videla taj zid, reagovala je isto kao i vi, samo je rekla jednu zanimljivu i smešnu rečenicu: "Pa, sine, to su zlatni zidovi" - rekao je tada Rajović.
Pročitajte još
Znate li koliko godina ima Viki Miljković? Danas joj je rođendan, a slavlje je duplo
Rođendan Viki Miljković je danas
18/12/2025
Saznajte višeKo želi može da čestita: Bivša supruga Dženana Lončarevića ne krije ponos, dugo je čekala ovaj dan
Sin Dženana Lončarevića završio fakultet
18/12/2025
Saznajte višeBiljana Ristić se vratila u Beograd, u osmoj decenije lepša je nego što je pamtimo
Biljana Ristić ponovo u Beogradu
18/12/2025
Saznajte višePraznični dom Lene Kovačević kao iz bajke: Spoj luksuza i novogodišnjeg duha
Dom Lene Kovačević oduševio
18/12/2025
Saznajte višeZdravko Čolić kakvog ne poznajemo, opušten i nasmejan u društvu prijatelja
Zdravko Čolić u društvu prijatelja
17/12/2025
Saznajte više
Komentari (1)
Skupa vam ta porodicna toplina. Na sta se vi to grejete.